Краєвиди міста

Дослухаючись до потреб громадян – зробимо нашу громаду комфортною та безпечною! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 30 •листопада• 2017, 15:45•

Тротуари, дороги, ремонт соціально-культурних об’єктів, зокрема дитячого садка «Зернятко», міського будинку культури №1, спортивних залів у школах, спорудження  ультрасучасного баскетбольного майданчика – неповний перелік масштабних заходів, які здійснювала протягом 2017 року Новоукраїнська міська рада.

Про те, на скільки покращились умови для пішоходів, містяни мали можливість переконатись після настання дощової пори року, адже прокладені тротуари на вулицях Покровська, Івана Богуна, Піщанобрідська, провулках Лікарняному та Ковальському забезпечують комфортний прохід до більшості соціально-культурних об’єктів. Але тротуари це не лише комфорт. Одна із головних функцій пішохідних доріжок – безпека пересування. Найнебезпечнішими маршрутами для пішоходів були провулок Лікарняний, вулиці Піщанобрідська та Павлівська в районі ЗШ№8, провулку Ковальському, адже через відсутність тротуару (пров. Лікарняний) або їх незадовільний стан людям доводилось йти проїжджою частиною, наражаючи на небезпеку себе і водіїв. Відтепер - на зазначених територіях збудовані та відремонтовані тротуари, які, ще й стали окрасою нашого міста.

Та не лише будівництвом тротуарів міська влада дбає про безпеку містян та гостей Новоукраїнки. Біля навчальних закладів міста розміщено знаки «Пішохідний перехід», які для концентрації уваги водіїв мають не лише спеціальне люмінесцентне покриття, а й цілодобово підсвічуються led-лампами.

Всім відомо наскільки важко проїхати у дні роботи ринку вулицею Соборна, тому для розвантаження головної вулиці міста, було прийняте рішення щодо ремонту Провулку Ковальського та вулиці Героїв України. На провулку Ковальському окрім дорожнього полотна відремонтовано тротуар та замінено бордюри, адже саме на цій території знаходиться вхід до ЗШ №6 і більшість школярів прямують до навчального закладу цим шляхом. Відновлений пішохідний прохід та обмеження паркування однієї із сторін дороги також підвищить безпеку дорожного руху у зазначеному мікрорайоні міста.

Міська влада створює умови для безпеки руху, але виникнення небезпечних ситуацій залежить і від поведінки водіїв та пішоходів.

Повністю покладатись на добросовісність учасників дорожнього руху досить важко, як і на те, що об’єкти, які споруджуються у громаді, не потерпатимуть від дій вандалів. Як для прикладу - постійні руйнування огорожі біля  пам’ятника Соколову, поломка елементу арт-об’єкту «I love NovoukraInka», навіть знак пішохідного переходу біля ЗШ №3, розміщений на висоті понад 4 метрів «умудрились» зігнути за кілька тижнів після його встановлення. Тому, розпочато роботу щодо встановлення камер відеоспостереження на вулицях міста, які маючи високу роздільну здатність та можливість детально фіксувати події навіть у темну пору доби (у тому числі номери автомобілів, які рухаються із високою швидкістю). Встановлення систем відеоспостереження дасть змогу швидко встановлювати особи правопорушників та осіб, які пошкоджують міську інфраструктуру. А встановлення модуля запису та онлайн спостереження у відділі поліції сприятиме швидкому реагуванню на екстрені події та ефективному розкриттю злочинів.

«Ми і надалі працюватимемо над зручністю та безпекою у  нашій громаді, - зазначає міський голова Олександр Корінний, опираючись на співпрацю із депутатами Верховної Ради України, Кабінетом Міністрів України, обласною державною адміністрацією маємо можливість відновлювати міську інфраструктуру. Чимало зроблено, але у планах не менш важливі проекти. Це тротуари на вулицях Миколи Вороного: від мосту - до ЗШ №3, частина Соборної - від ринку до провулку Лікарняного, на яких також буде відремонтоване покриття. Це дасть змогу повністю оновити центральні магістралі нашого міста, якими користуються усі жителі громади. Не залишаться без уваги проблеми жителів сільських населених пунктів: у Мар’янополі буде повністю відремонтовано харчоблок навчально-виховного комплексу та відремонтовано покрівлю закладу. У селі Воронівка буде проведено роботу щодо реконструкції приміщення адміністративно-культурного центру, на який перетвориться майже не задіяна двоповерхова споруда дитячого садка та  продовжено монтаж вуличного освітлення із застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій.

Чимало уваги буде приділено забезпеченню водою громадян. Триває добудова гілки водогону до селища щебеневого заводу, для задоволення потреб сільських мешканців заплановано очищення криниць у населених пунктах громади.

Ми дослухаємося до потреб громадян та робитимемо місто і села громади максимально комфортними для життя!»