Найкращі з кращих •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 24 •листопада• 2017, 22:05•

Учасники із Новоукраїнської ОТГ на  ІІ сесії школи  місцевого самоврядування DESPRO стали кращими серед об’єднаних територіальних громад майже із усієї країни: Дніпропетровської, Житомирської,  Запорізької, Львівської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Хмельницької областей. Новоукраїнська ОТГ була єдиним представником із Кіровоградської області. Новоукраїнська делегація, очолювана міським головою Олександром Корінним, мала кращі результати до початку очної сесії, а у її ході примножила бали та, за підсумками захистів презентацій, оцінки колег та експертів, стала переможцем конкурсу «Найкращі з кращих» серед випускників школи місцевого самоврядування DESPRO-2017.

«Пишаюся командою, з якою маю честь працювати! А це: жителі нашої громади, депутати, члени виконкому, молодь, освітяни, підприємці, медики, колеги по апарату виконкому! Всі, у кого в серці Новоукраїнська ОТГ!

В єднанні сила!» - так прокоментував перемогу Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.