Краєвиди міста

У Кропивницькому підведено підсумки антикорупційного моніторингу •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 24 •листопада• 2017, 11:55•

Антикорупційний моніторинг проводиться в межах спільної реалізації ГО «Асоціація Політичних Наук» та Центром політико-правових реформ проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який фінансується Програмою МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

22 листопада в приміщенні Кропивницького прес-клубу відбулась  прес-конференція «Асоціації Політичних Наук».

Окрім звіту про виконану роботу, активісти АПН відзначили нагородами представників влади, громадського сектору та журналістів, які своєю працею сприяють просуванню відкритості, прозорості влади та боротьбі з корупцією.

Серед нагороджених - Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

«Ця нагорода – спільна заслуга депутатського корпусу, виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, за проведену роботу щодо забезпечення прозорості і доступності місцевої влади» - зазначив Олександр Корінний.