Краєвиди міста

СВЯТО ПОЛЯ, ХЛІБА І ДУШІ •PDF• •Друк•
••Четвер•, 23 •листопада• 2017, 15:23•

Господарям землі – матінки, мудрим, самовідданим, невтомним, натхненим трудівникам, хто розумом і руками, серцем і душею з великою любов’ю до землі – годувальниці щодня долучається до високого творення, забезпечення добробуту держави – наші вітання і вдячність.

Щиро вітаємо  славних  хліборобів

Всіх, хто  працює  на  фермах  і  полях

З  хлібом  вітаємо  всіх  вас, добрі  люди

Зичим  вам миру  й  достатку  щодня.

З  такими  словами  та  хлібом  на  вишитому  рушнику  вітали  всіх  трудівників  села та  гостей  свята художні колективи  Новоукраїнського будинку культури № 1 разом з працівниками філій та місцевими аматорами.  Чудові концерти відбулися в  селах Марянопіль та Ульянівка, а також з дружнім візитом артисти завітали до села Кропивницьке.

З  вітальними  словами виступили виконуючі обов’язки старости Валентина Рачкован  Олег Коваленко та сільський голова Майя Лубенець. Валентина Вікторівна щиро подякувала місцевим орендарям та фермерам за підтримку та допомогу та вручила їм запашні короваї.

Хліборобський обряд «Котився віночок з лану» на сцені представив народний аматорський фольклорний ансамбль «Чиста криниця»(кер. Галина Ковалик). Радували і зачаровували своїми хореографічними композиціями танцювальний колектив «Волошки»(кер. Юлія Тітовська). Глядачі з захопленням сприймали ліричний  вальс  та пристрасне танго (Юлія Тітовська та Сергій Метелиця),  запальну румбу (Інна Мараниченко та Сергій Метелиця) і сучасний танець.  Не обійшлось на святі і без кумась (Валентина Чайковська і Тетяна Ляшенко), які піднімали настрій глядачу.  Гарними піснями радували трудівників співаки : Віктор Гур’єв, Олександр Кожухар, Лілія Буза, Анна та Юлія Тарасенки, Віктор Усов з  дружиною Мариною та доньками Анастасією і Альбіною.

Мар′янопольці гаряче аплодували своїм односельцям – Зінаїді Колісник, Ніні Корніловій, Наталії Уманцовій, Іллоні Дойковаль, Владу Уманцову та юним артистам – учням Мар′янопільської школи. Останній акорд свята був присвячений рідній, героїчній, непереможній  Україні, яка несе у світ мир та добро.

У Кропивницькому Будинку культури (директор Лариса Урба) було також  людно, панувала дружня, тепла атмосфера, звучала широка, розлога, як наші рідні степи, «Пісня чистого поля». Із українськими запальними піснями був другий вихід хору: «Юшечка» та «Козак весілля справляє», що був сприйнятий гарячими оплесками.

Яскраве обрядове дійство «Котився віночок з лану», в якому задіяно чотири покоління виконавців, представив народний аматорський фольклорний ансамбль «Чиста криниця»(кер. Галина Ковалик). Нові костюми, продуманий сценарій та відпрацьовані дії аматорів залишили гарні враження від виступу.

Справжньою кульмінацією концерту був виступ Володимира Фулги з українським гумором.

Окрасою всіх концертних програм від нашого закладу  - є танцювальний колектив (кер. Оксана Полтавець), завдяки якому  глядачі с. Кропивницьке відвідали Іспанію, Латинську Америку та насолоджувались сучасними ритмами.

Безліч гарних слів хочеться сказати на адресу наших солістів : Марини Змеул, Віктора Гур’єва, Віктора Захарова, Лілії Бузи; та чоловічого дуету у складі :  Володимира Фулги та Віктора Захарова. Своїм співом вони торкнулись струн душі кожного присутнього в залі.

Фінальна пісня «Світку мій високий» у виконанні Володимира Фулги поставила заключний акорд у святковому концерті.

Вихід усіх учасників концерту, з побажанням миру і добра, у відповідь був нагороджений гучними оплесками.

Велика дяка  за гостинність  директору Будинку культури  Ларисі Урбі,  звукорежисеру концерту та художньому керівнику Ігорю Урбі.

Ольга Бойко – директор Новоукраїнського

комунального будинку культури № 1