Краєвиди міста

ЩОБ РІШЕННЯ БУЛИ КОНСОЛІДОВАНИМИ ТА ВИВАЖЕНИМИ •PDF• •Друк•
••Середа•, 22 •листопада• 2017, 13:24•

Щоб рішення були консолідованими та виваженими. Саме на цьому наголошував під час пленарного засідання  чергової двадцять четвертої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання міський голова Олександр Корінний.

На сесії депутатами було розглянуто більше тридцяти питань.

Зокрема, депутати  затвердили перелік проектів, які будуть реалізовані у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування  інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Також, було внесено зміни до Програми соціально-економічого  та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади та до фінансового забезпечення реалізації Програми «Питна вода Новоукраїнка» на

2017 рік.

Також депутати затвердили і проектно-кошторисну документацію  на робочі  проекти, а саме:  реконструкція мереж вуличного освітлення  по вул.  Лісова, Калинова, Миру та  туп. Козацький; капітальне будівництво світлофорного об’єкту на перехресті автомобільних доріг Т-24-01 «Городище-Шпола- Новоукраїнка-Бобринець-Устинівка» ( вул. Миколи Вороного) та Т-15-04 «Первомайськ-Новоукраїнка» (вул. Вані Демченка) біля магазину «Максима»;  а також  капітальний ремонт проїзної частини дороги по вул. Героїв України в м. Новоукраїнка (від вул. Соборної до вул. Одеської).

Одноголосно прийнято  рішення  про затвердження переліку житлово-комунальних послуг,  право на здійснення яких виборюється на конкурс них засадах, та  проведення конкурсів  з визначення виконавця з надання послуг  з вивезення рідких та твердих  побутових відходів  на території міської ради.

З 1 січня 2018 року розпочне свою роботу міський інклюзивно-ресурсний центр,  Положення про який було затверджено на пленарному засіданні.

На сесії було розглянуто  ряд питань із землекористування  та землевідведення.