Краєвиди міста

НАСНАГИ ТА ГАРНИХ ВРОЖАЇВ •PDF• •Друк•
••Середа•, 22 •листопада• 2017, 11:47•

Під час проведення урочистостей, з нагоди Дня працівників сільського господарства, які відбулись в ЦПК «Ювілейний», з найкращими словами щирих побажань до усіх працівників аграрного сектору звернулися: Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний,  голова Новоукраїнської РДА Віктор Самойленко, голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко.

Слова вдячності аграріям за наполегливу працю та вагомий внесок, який вони вкладають у розвиток населених пунктів для покращення добробуту жителів громади, промовив міський голова Олександр Корінний: «Ваша праця сповнена трудовими буднями, від результату яких залежить розвиток усієї нашої громади. Я бажаю вам сприятливої погоди, гарного здоров’я. Нехай земля повертає сторицею багаті врожаї та добробут вашим родинам.»

Чудовим подарунком для усіх присутніх в залі стали виступи аматорів  художнього мистецтва Новоукраїнського ЦПК «Ювілейний» та вихованців дитячої музичної школи. Ними було представлено глядачам чудові театралізовані виступи, запальні танцювальні та пісенні номери.

До свята кращим працівникам аграрної галузі було вручено міські, районні та обласні нагороди.

Зокрема, Грамотою  міської ради нагороджені: тракторист –машиніст  СТОВ «Степ-Агро» О.Л.Бубнов, тракторист СТОВ «Росія» О.В.Герець, свинарка ф/г «Землероб»,Л.В.Кульчицька, тракторист ф/ г «Землероб» Й.І. Муховський, С.М.Савенко заступник генерального директора ТОВ «Новоукраїнське» тракторист  СТОВ «Росія» В.О.Тараненко, бригадир рільничої бригади ТОВ «Нива-Н» Т.М.Таровик, реалізатор підприємства п.п.Донець В.І.Фесенко. Районну премію  ім. О.В.Гіталова вручено механізатору ПАФ  «Ганнівська» С.С.Цибулі та  трактористу  ф/г. «Омельяненко» С.П.Кібукевичу. Почесною грамотою Новоукраїнської районної  державної адміністрації та районної ради нагороджено старшого майстра виробництва  СТОВ «Степ-Агро», виробництва Г.І. Фулгу.

Бажаємо всім сільгоспвиробникам міцного здоров’я, радості та інноваційних проектів. Хай осінь дарує вам щедрі плоди праці, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і людське щастя.