Краєвиди міста

Громадські слухання: плануємо разом •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 20 •листопада• 2017, 16:46•

16 листопада 2017 року на території сіл Мар’янопіль та Кам’яний Міст в приміщенні філії № 2 КБК № 1 (с. Мар’янопіль) відбулись громадські слухання щодо підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік та проекту міського бюджету на 2018 рік в частині розвитку сільських територій.

На громадських слуханнях були присутні: Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний,  депутати міської та обласної ради, керівники агроформувань, підприємств, що розташовані на цій території, працівники виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Олександр Корінний інформував присутніх мешканців про роботу та плани влади щодо розвитку громади, зокрема сільських територій. Водночас діалог був спрямований на виявлення найбільш нагальних потреб жителів сіл Кам’яний Міст та Мар’янопіль.

Найбільш актуальними для громадян є забезпечення питною водою, зокрема ремонт та очистка криниць. Також вважають одним із найбільших пріоритетів ремонт харчоблоку Мар’янопільського НВК «Загальносвітня школа І-ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад». Хвилюють жителів сільських територій і такі питання як: обладнання дитячих майданчиків, ремонт доріг, ремонт покрівлі сільського будинку культури, а також опалення зазначеного закладу; ремонт бібліотеки у Кам’яному Мості, опалення фельдшерського пункту та забезпеченість ліками.

Це перший в Новоукраїнщині спільний захід влади та громадськості, на якому представники органів місцевого самоврядування на чолі із міським головою, спільно із мешканцями сільських населених пунктів, спілкуючись визначались із планами на майбутній рік.

За результатами обговорень актуальні питання, окресленні під час зустрічі, будуть винесені на розгляд депутатів для включення у програму соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади.