У Новоукраїнці відкрито парк дозвілля молоді «Краще життя» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 20 •листопада• 2017, 10:40•

Минулої п’ятниці було презентовано останній із семи міні-проектів, які були розроблені ініціативними мешканцями Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади, у рамках конкурсу «Влада і громада –разом». Проект парку дозвілля "Краще життя" біля приміщення Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 перевершує за масштабом звичне поняття міні-проекту. Адже на майданчику, де колись були руїни дитячого садка цукрового заводу,  встановлено дві альтанки, 10 лавок, каруселі-гойдалки, шахові столи, урни та три квіткові клумби, висаджено саджанці горіхів.

«Відрадно, що поступово відроджується інфраструктура одного із найбільших мікрорайонів нашого міста, - зазначив міський голова Олександр Корінний, - Підходить до завершення реконструкція лікарської амбулаторії, розпочато ремонт приміщення дитячого садка «Зернятко». І сьогодні ми відкриваємо парк дозвілля, який не лише проектували, а й брали безпосередню участь у його виконанні ініціативні громадяни. Дякую за активну позицію ініціаторам проекту: Литовці Тетяні Павлівні, Пойченко Оксані Миколаївні, Зосім Світлані Володимирівні, дирекції закладу, педагогічному та учнівському колективам, безпосереднім виконавцям більшості робіт Новоукраїнському ЖКП (директор Зелінський Сергій Олександрович), усім хто долучився до розробки та впровадження проекту. Спільно ми можемо втілити мрії в життя та зробити наше місто привабливішим та комфортним».

З міського бюджету на міні-проект було виділено 47,5 тис.грн., також до проекту долучилися спонсори та жителі мікрорайону цукрового заводу, які розчищали територію, розбивали  клумби.

Тож перший конкурс міні проектів дав свої позитивні результати. Було втілено в життя сім ініціатив мешканців громади, які слугуватимуть на користь всієї спільноти Новоукраїнщини.