Увага! З 24 по 27 лютого на території України очикується значне зниження температури: з -14 до -20. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Нічого для молоді - без молоді •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 17 •листопада• 2017, 08:59•

«Нічого для молоді -  без молоді», саме під таким девізом презентував досвід впровадження молодіжної політики в умовах децентралізації Новоукраїнський  міський голова, голова Асоціації об’єднаних територіальних громад Олександр Корінний на парламентських слуханнях за темою: “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації”.

Зазначений захід проходив у присутності  Заступника Голови Верховної Ради України Оксани Сироїд, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, заступника Міністра Олександра Яреми, Голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артура Палатного, заступника Міністра освіти і науки Романа Греба,  народних депутатів та лідерів молодіжного руху держави.

У своєму виступі Олександр Корінний інформував про приклади роботи із молоддю у Лиманській, Баранівській, Мареф’янській, Тульчинській об’єднаних територіальних громадах та, зокрема, зупинився на  успішних прикладах співпраці влади і молоді у Новоукраїнській ОТГ: Центр розвитку ініціатив молоді Новоукраїнської громади, реалізований проект молодіжної ініціативи "Баскет", нещодавній успіх  Школи дебатів. Міська влада не лише працює над реалізацією молодіжних проектів, а й залучає молодь до управлінської та аналітичної діяльності: 30% представників молоді увійшли до складу Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку громади, а 25 % - до складу Громадської ради -  дорадчого органу при Новоукраїнському міському голові.

Олександр Олександрович  окреслив проблеми реалізації молодіжної політики та надав свою експертну позицію щодо подальшого розвитку молодіжного середовища -  та зазначив шляхи їх вирішення. Першочергові з них - створення структури та підготовка кадрів для роботи у структурних підрозділах, які втілюватимуть у реальність молодіжну політику. Також важливим є популяризація успішних кейсів по залученню молоді до активної діяльності в громадах.

Вцілому  у парламентських слуханнях узяли участь понад 400 осіб: представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрації, територіальних громад, всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій, студентська молодь.

За результатами слухань Верховна Рада схвалить відповідні рекомендації, що сприятимуть ефективній реалізації молодіжної політики у громадах.