Краєвиди міста

Відновлено арт-об’єкт «I Love Novoukrainka» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 10 •листопада• 2017, 09:37•

Кілька тижнів на встановленому арт-об’єкті був відсутній один із елементів – червоне серце, яке довелось демонтувати для ремонту. Адже через безвідповідальні дії окремих мешканців нашого міста пластик, із якого було виготовлено зазначену частину композиції, було пошкоджено у кількох місцях.

Чого тільки не робили із символічним серцем – мостились всередину, звисали зверху і, потім, незважаючи на уже існуючі пошкодження, не зупинились ні деякі дорослі, ні підлітки та, заради фото, всідались у центр композиції -  навіть по декілька чоловік одночасно. У наслідок таких дій було цілковито зламано цей елемент. Також мали місце спроби пошкодити ліхтарі підсвітки. Тому довелось зняти для реконструкції символічне серце, закривши його внутрішню частину оргсклом, зазначене удосконалення, не змінивши зовнішнього вигляду, зробить конструкцію міцнішою.

За територією біля місця встановлення (майданчик біля ЦПК «Ювілейний», перехрестя вул. Соборної та Гагаріна) цілодобово наглядають камери відеоспостереження високої роздільної здатності та функцією нічного бачення. Тож вартість відновлення, у випадку  пошкодження арт-об’єкту, буде цілком перекладено на винуватців, а їх «подвиги» оприлюднені  широкому загалу громадськості.

Але завжди хочеться сподіватися на краще. Арт-об’єкт I Love Novoukrainka, навіть за такий невеликий термін, став гарною прикрасою нашого міста і улюбленим місцем для фото, для багатьох його мешканців та гостей. Тож маємо надію, що через бережливе ставлення до того, що вже маємо, ми зробимо місто привабливим і комфортним, а не постійно виправлятимемо наслідки недбалого ставлення до нашої спільної власності.