Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади •PDF• •Друк•

від 01 листопада 2017 року                                              № 278

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

Відповідно до статті 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“ та вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців“:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта за напрямком будівництво та архітектура за освiтньо-квалiфiкацiйним рiвнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше двох років; володіння знаннями чинного законодавства, основами діловодства, знаннями відповідних комп’ютерних програм та досконале володіння навиками роботи на персональному комп’ютері.

2. Учасникам конкурсу до конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради (м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, ІІ поверх, приймальня) необхідно подати  такі  документи: заяву на ім’я голови конкурсної комісії; особову картку (форма П-2ДС); 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в газеті ”Новоукраїнські новини“.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається посадовою особою,  відповідальною за кадрову роботу.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради  довести зміст розпорядження до  працівників виконавчого комітету міської ради та подати повідомлення про оголошення конкурсу для опублікування в газеті „Новоукраїнські новини“ та на офіційному сайті міської ради.

Міський голова                                      О.Корінний