Про скликання чергової двадцять четвертої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 03 •листопада• 2017, 14:12•

Розпорядження

від  „31“ жовтня  2017 року                                       № 273

Про скликання чергової двадцять четвертої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову двадцять четверту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 14 листопада 2017 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про затвердження переліку об'єктів, які фінансуються за рахунок інфраструктурної субвенції.

2) Про міську програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Новоукраїнської міської ради на 2018-2020 роки.

3) Про створення інклюзивно-ресурсного центру при виконавчому комітеті Новоукраїнської міської ради та затвердження Положення про центр.

4)  Про затвердження проектно-кошторисної документації.

5)  Про  звіт комунальних підприємств  за 9 місяців 2017 року.

6)  Про затвердження звіту  про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року.

7)  Про розгляд клопотань.

8)   Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 22.12.2016 року № 323 „Про міський бюджет на 2017 рік“.

9)  Питання землекористування і землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 09-10 листопада                 2017 року.

Міський  голова                                                        О. Корінний