•Банер•
Інформація про виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2017 року •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 03 •листопада• 2017, 10:31•
Стратегія розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади складається з трьох напрямів розвитку громади, кожен із напрямів має Стратегічні та Оперативні цілі.

 

Напрям А. Економічний розвиток громади. Підвищення рівня життя кожного мешканця громади відбувається в результаті місцевого економічного розвитку. Такий розвиток неможливий без інвестицій із зовнішніх джерел та власних інвестицій у розвиток території. Один із першочергових заходів, який необхідно реалізувати - це оновлення Генерального плану. Заключено договір з ТОВ "Кайлас Аеро"та розпочато роботи з розроблення генерального плану м.Новоукраїнка, актуалізації картографічної основи та історико-архітектурного плану, вартість робіт 1 млн.грн., на даний час оплачено       528 тис.грн.

Проведено інвентаризацію привабливих для інвесторів об’єктів нерухомого комунального майна та земельних ділянок, сформовано реєстр вільних земельних ділянок і буде здійснюватися його постійна актуалізація.

У галузях сільського господарства та промисловості реалізуються інвестиційні проекти, так проведено реконструкцію адміністративного та виробничо-складських приміщень у хлібопекарню СТОВ „Степ-Агро“, встановлено бункерну установки навантаження автотранспорту БПП-200х2 і стрічкового конвеєра КЛ-25-800/4600 на заводі по виробництву камене-щебеневої продукції потужністю 1 млн.т в рік у ТОВ „Єврощебінь“ , реконструйовано будівлі і споруди  ТОВ „Літа“ для заготівлі та зберігання зернових культур. Розпочато будівництво наземної фотоелектричної сонячної електростанції ТОВ „Ліз-Маш“.

За січень-серпень 2017 року промисловими підприємствами громади вироблено промислової продукції на суму 71,8 млн.грн., в тому числі в добувній галузі на суму 55,4 млн.грн., в переробній галузі –   16,4 млн.грн..

Для збалансованого економічного розвитку громади потрібно підтримувати малий та середній бізнес. Рішенням Новоукраїнської міської ради затверджено програму підтримки суб’єктів малого і середнього бізнесу на території Новоукраїнської міської ради на 2017-2021 роки. З міського бюджету виділено кошти для надання фінансової підтримки суб’єктами малого та середнього бізнесу та оголошено конкурс бізнес - проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва. Підписано договір про спільну діяльність щодо фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва між Регіональним фондом підтримки підприємництва в Кіровоградській області та Новоукраїнською міською радою від       16.05.2017 року.

У травні – червні 2017 року було обговорено та встановлено місцеві податки і збори на території Новоукраїнської міської ради на 2018 рік.

Протягом  2017 року було проведено дослідження потреб мешканців у певних товарах та послугах, які вони отримують на території громади та які б вони хотіли отримувати.

За 9 місяців 2017 року в м.Новоукраїнка відкрито торгівельні заклади та інші об’єкти надання побутових послуг:

-         фірмовий магазин, який реалізує власну продукцію за цінами виробника філії  ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Новоукраїнський КХП»;

-         павільйон з продажу власної продукції ТОВ "АбсолютД" на "Центральному" ринку;

-         салон-краси в м.Новоукраїнка, вул.Соборна 69/20, фізична особа-підприємець Залужна Наталія Вікторівна. У салоні надають перукарські послуги, педикюр, манікюр, косметологія;

-         ТМП "Смакота" в м.Новоукраїнка, вул.Соборна 84 ( на ринковій площі), фізична особа підприємець Бакун О.М. У закладі здійснюється продаж продовольчих товарів;

-         магазин "Товари з Європи" в м.Новоукраїнка, вул.Гіталова, 19 фізична особа підприємець Наговіцин Р.Є. ( промислові товари)  та  майстерню з ремонту одягу;

-           шино монтаж в м.Новоукраїнка, вул. Павлівська, 93 фізична особа підприємець Буров О.А.;

-           дитячий розважальний центр "MOBI HOBBY" м.Новоукраїнка, вул.Соборна,57, фізична особа підприємець Н.Васильєва.

Для поширення інформації про громаду, підвищення її іміджу створено промо-ролик про Новоукраїнську міську об’єднану територіальну громаду, готуються проекти для залучення інвестиційних коштів на розвиток території. Новоукраїнська громада співпрацює з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO  та проектом DOBRE.

Напрям В. СТВОРЕННЯ КОМФОРТНИХ УМОВ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Даний напрям передбачає поетапне здійснення капітального ремонту інфраструктурних об’єктів: доріг, мостів, тротуарів, систем водопостачання та водовідведення, реконструкції очисних споруд, будівництво нових та очистку існуючих артезіанських свердловин, очищення русел малих річок та громадських криниць, реконструкція мереж зовнішнього освітлення вулиць, а також проведення благоустрою громади.

За 9 місяців 2017 року проведено поточні ремонти вул.Миколи Вороного, Курчатова, Соборна. Вартість робіт склала – 445 тис.грн.. Завершено капітальний ремонт частини вул.Івана Богуна, вул.Шевченка та пров.Декабристів вартість робіт склала – 1126,5 тис.грн.

Відремонтовано тротуар по вул. Івана Богуна – 582,495 тис.грн., завершуються роботи по капітальному ремонту тротуару по вул.Покровській, вартість робіт – 1120 тис.грн. Розпочато роботи з капітального ремонту тротуару по пров.Лікарняний (вартість робіт – 380,28 тис.грн.) та капітального ремонту пров.Ковальський ( від вул.Покровська до вул.Соборна).

Проведено поточний ремонт тротуару та майданчика біля пам'ятника Соколову по вул. Соборна в м.Новоукраїнка, вартість робіт – 82,3 тис.грн.

Підготовлено проектно-кошторисна документація із капітального ремонту доріг: вул.Миру, Водоп'янова, Набережна, Вокзальна, Героїв України, Паризька, Богдана Хмельницького, пров.Лікарняний два проекти по пров.Ковальському. Також підготовлено проекти по капітальному ремонту тротуарів по вул. Павлівська (біля 8 школи), Піщанобрідська.

Підготовлено та подано проект "Реконструкція дорожнього покриття і тротуарів вулиці Покровська м. Новоукраїнка" на конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

Поновлено дорожню розмітку склокульками на вул. Мокряка, Лобановського, Покровська, Курчатова, М.Вороного, Павлівська, Соборна, пров.Ковальський, вартість робіт – 51,5 тис.грн. Підписано договір про виготовлення дорожніх знаків "Пішохідний перехід" для встановлення біля освітніх закладів, розпочато встановлення знаків. Підготовлено проект з встановлення світлофорного об’єкту на перехресті автомобільних доріг Т-24-01 "Городище – Шпола-Новоукраїнка-Бобринець-Устинівка" та Т-15-04 "Первомайськ-Новоукраїнка".

У зимовий період проводилися роботи з прогортання та очищення доріг від снігу, посипання протиожеледними матеріалами, для чого було закуплено в лютому ще додатково 30 тонн солі вартістю  49 тис.грн. У вересні закуплено сіль на зимовий період 2017-2018 років на суму 32,8 тис.грн.

Підготовлено проект з будівництва водопровідної мережі від свердловини по вул.Калинова м.Новоукраїнка до вул П.Мирного с.Новоолександрівка. Проведено хлорування громадських криниць.

Відремоновано два містка по вул.Вільноозацька та вул.Колгоспна, вартість робіт склала – 7,7 тис.грн.

Придбано обладнання для комунальних підприємств: насоси, бензопили, повітродуйка, снігозбиральні машини, екскаватор ЕО-2625 на базі МТЗ-80. Вартість  – 274,5 тис.грн. У ІІІ кварталі закуплено комунальним підприємствам насосні агрегати, дизельний генератор, навісне обладнання для сміттєвоза, гідродинамічна машина для прочищення труб, протигази та інше обладнання на суму – 260,4 тис.грн. Придбано грейдер, вартістю         799 тис.грн.

Підготовлено екологічний запит до Міністерства екології та природних ресурсів проект „Реконструкція очисних споруд по вул. Мокряка,                   м. Новоукраїнка Кіровоградської області“ щодо виділення коштів з державного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Освітлено вул. М.Вороного КТП – 564 м.Новоукраїнка, вартість робіт склала – 144,1 тис.грн., завершено роботи з освітлення вулиць села Єгорівка КТП-652, вартість робіт 10,9 тис.грн, завершуються роботи в селах Улянівка КТП - 651 та Воронівка КТП - 26, вартість робіт – 118,9 тис.грн. Для сіл Єгорівка, Улянівка та Воронівка придбано світильники на суму – 65 тис.грн. Розпочато роботи з освітлення вулиць Павлівська, Крилова, Ярослава Мудрого,Мамадалієва в м.Новоукраїнка КТП-99, вартість робіт –                97,6 тис.грн. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на проект з освітлення вул.Зарічна КТП-92, вул.Лісова КТП-58, вул.Павлівська КТП - 506 та замовлено документацію по вул.Героїв України в м.Новоукраїнка. Залишається реалізувати три проекти по освітленню вулиць в с.Воронівка КТП-569 та 650, Сотницька Балка КТП-220. Проведено поточний ремонт на електромережах вартістю 156 тис.грн.

Для покращення освітлюваності тротуару по вул. Соборна проведено роботи з ландшафтного дизайну, вартість робіт склала – 34 тис.грн.

Новоукраїнське ЖКП виготовило лавочки та сміттєві урни, які було розставлено по вул.Соборна та в парку на розі вул.Соборної та Гіталова           ( вартість робіт склала 14,8 тис.грн.). У ІІІ кварталі 2017 року Новоукраїнське ЖКП також виготовило контейнери та лавочки на суму – 21,4 тис.грн.

Під час проведення заходів місячника благоустрою проводилися прибирання території громади, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, проведено заходи з благоустрою на кладовищах громади. Встановлено огорожі на кладовищах №1 та №2 м.Новоукраїнка, вартість робіт склала – 209,8 тис.грн. Огорожено кладовище по провул. Іподромний, вартість робіт – 45 тис.грн.

Виготовлено та встановлюються попереджувальні таблички щодо заборони викидання сміття та штрафи, які передбаченні за засмічення території громади.

Напрям С. СТВОРЕННЯ СВІДОМОЇ ТА АКТИВНОЇ ГРОМАДИ З ВИСОКОЮ ЯКІСТЮ ЖИТТЯ

Головна мета даного напряму полягає в сталому розвитку людських ресурсів, зокрема в створенні системи патріотичного, культурного, екологічного та естетичного виховання громади.  Громада має стати культурним центром змістовного відпочинку, регіонального розвитку спорту та охорони здоров’я, освітнім та духовним центром виховання молодого покоління.

Стратегічно важливими є налагодження комунікації з громадою зі зворотнім зв’язком, що має позитивно впливати на свідомість мешканців громади.  Інформація про діяльність Новоукраїнської міської ради висвітлюється на сайті міської ради, сторінках районної газети "Новоукраїнські новини", також спілкування відбувається під час зустрічей з керівництвом Новоукраїнської громади. На сайті міської ради є громадська приймальня міського голови, портал щодо звернення громадян.

Для комунікації, спілкування громадян створюються зони спілкування - це  дитячі спортивні майданчики. У цьому році проведено капітальний ремонт дитячого футбольного майданчику. Вартість робіт склала -           220,85 тис.грн. Реалізовано проект з капітального ремонту дитячого баскетбольного майданчику, вартість робіт склала – 1151 тис.грн..  У рамках конкурсу міні-проектів "Влада і громада – разом!" облаштовано зони спілкування в КБК №1, придбано спортивні снаряди в клуб "Відвага", реконструйовано універсальний спортивний майданчик біля Мар'янопільського НВК, волейбольний майданчик біля багатоповерхових будинків по вул.Шевченка.

Виховання свідомих громадян із  раннього дитинства - найважливіша стратегічна мета в побудові громадянського суспільства. Важливим завданням на території громади є створення системи сучасної освіти та забезпечення розвитку дошкільної освіти.

З 1 вересня 2017 року в Новоукраїнській громаді розпочали функціонування 2 опорні школи та 4 їх філії, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  - 1, навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступені з  поглибленим вивченням англійської мови – гімназія "Лідер". Для забезпечення стабільної роботи дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів проводяться заходи щодо покращення матеріально-технічного забезпечення, проводяться ремонтні роботи в приміщеннях та інше.

За 9 місяців 2017 року проведено поточні ремонтні роботи у закладах освіти за бюджетні кошти у сумі 97,948 тис.грн. ( покрівля у Новоукраїнській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 3,3 тис грн., шпаклювання стін у Новоукраїнському ДНЗ №5 5,026 тис.грн., окраска та встановлення підвісних стель у Новоукраїнському ДНЗ №1 65,118 тис.грн., опалювальна система Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 – 12,444 тис.грн., каналізаційна мережа Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів №8 та № 6 – 12,06 тис.грн.). Також проведено поточний ремонт всіх спортивних залів та семи спортивних майданчиків у закладах освіти. Замовлено та виготовляються проекти на капітальний ремонт даху та харчового блоку Мар’янопільського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" на суму 47,6 тис.грн.

Покращено матеріально-технічне забезпечення закладів на суму – 742,091 тис.грн. ( придбано електрокотел для Новоукраїнської ЗШ №8 - 37 тис. грн., дві електросковороди для Новоукраїнських ЗШ І-ІІІ ступенів №3, №8 – 47, 2 тис.грн., бойлери для Новоукраїнських ЗШ №6, НВК "Лідер, Новоукраїнський КДНЗ №1- 11,5 тис.грн., електрогенератори для Новоукраїнського ДНЗ №5, Новоукраїнських ЗШ №8 та НВК «Лідер» - 48 тис.грн., плити для Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів №4, Воронівської ЗШ, Новоукраїнського КДНЗ №5 – 53,8 тис.грн., бензокоси  у Мар’янопільський НВК ЗШ І-ІІІ ступенів та у Воронівську  ЗШ І-ІІІ ступенів – 8 тис.грн., витяжка у Новоукраїнський ДНЗ №1 – 5 тис.грн., холодильник для харчоблоку Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – 9 тис.грн., морозильні камери для Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів №6, у Мар’янопільський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад", Новоукраїнський КДНЗ №1- 32  тис.грн., праски для Новоукраїнського КДНЗ №1, Воронівського КДНЗ - 6 тис.грн., водонапірна станція  для Воронівської ЗШ І-ІІ ступенів на суму 2,9 тис.грн., пилосос для Новоукраїнського КДНЗ №5 – 8 тис.грн., водоциркуляційний насос у Новоукраїнську ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – 5,3 тис.грн., 8 комп'ютерів для загальноосвітніх закладів – 79,864 тис.грн., меблі для дитячих садків  -  47,5 тис.грн., меблі для шкіл -150,94 тис.грн., дошки для шкіл – 36,8 тис.грн., спортивний інвентар – 55,41тис.грн., миючі засоби – 19,987 тис.грн., посуд для їдалень – 75,49 тис.грн.)

Заклади освіти підготовлено до опалювального сезону, проведено поточний ремонт всіх котелень, закуплено вугілля та дрова.

Замінено 71 вікно на енергозберігаючі та 3 дверей у закладах освіти, вартість робіт склала 392,4 тис.грн. з яких 116 тис.грн. спонсорські кошти та 276,4 тис.грн. кошти бюджету.

Підготовлено та подано проекти на конкурс інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році „Реконструкція будівлі дитячого садка „Зернятко“ по  вул. Мира, 5 у м. Новоукраїнка Кіровоградської області І, ІІ черга“ та на    2018 рік „Реконструкція будівлі Новоукраїнського центру дитячо-юнацької творчості по вул. Воровського в м. Новоукраїнка Кіровоградської області“. У даний час управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації проводить реконструкцію дитячого садка "Зернятко".

Здійснюється харчування 1504 учня 1-11 класів (77,5%), із них безкоштовно – 1009 учнів 1-4 класів та 27 дітей, батьки яких є учасниками АТО. У ДНЗ харчуванням забезпечено 683 дитини, з них 96 дітей безкоштовно. Вартість харчування в дошкільних навчальних закладах з 1 вересня 2017 року складає 18 грн. ( січень-серпень -17 грн.), під час оздоровлення – 18,7 грн., в загальноосвітніх закладах з 1 вересня 2017 року 11 грн. (січень-серпень -  9 грн.), під час оздоровлення – 15 грн.. Середній показник по нормам харчування дітей  в ДНЗ складає  92%, в школах – 84%.

В червні працювало 9 таборів з денним перебуванням (8-при школах, 1 – ЦДЮТ), відпочинком було охоплено 1030(53%) дітей, із них 562 діти пільгових категорій. З місцевого бюджету виділено 267,3 тис.грн..

Придбано путівки для оздоровлення 49 дітей загальна вартість путівок – 272,685 тис.грн. з них 194,775 тис.грн. міський бюджет, 77,91 тис.грн. позабюджетні кошти.

З 1 січня 2017 року на базі Новоукраїнського КДНЗ №1 "Ромашка" відкрито логопедичний пункт, введено посаду асистента-вихователя з інклюзивного навчання у Новоукраїнському КДНЗ №5 "Берізка".

Учні та педагогічні працівники, які проживають в сільській місцевості, підвозяться шкільними автобусами до місця навчання та у зворотньому напрямку.

На святі обдарованої дитини 220 дітей отримали одноразову грошову винагороду, з міського бюджету було виділено 25 тис.грн. Також у цьому році було започатковано  відзначення випускників, які нагороджені срібною та золотою медаллю, премією міського голови. Сім випускників-медалістів отримали грошову винагороду ( золота медаль – 1000 грн., срібна – 500 грн., всього 6 тис.грн.)

Проведено поточний ремонт елементів благоустрою території Мар'янопільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -               дошкільний навчальний заклад» в с.Мар'янопіль ( майданчик біля НВК вимощено тротуарною плиткою) за рахунок коштів міського бюджету на суму – 341,5 тис.грн..

Для підвищення якості надання культурних послуг та покращення матеріально-технічного забезпечення закладів культури придбано: сценічні костюми ( 25, 0 тис. грн.), взуття (10,8 тис. грн.), музичну апаратуру (9,0 тис. грн), тенісні столи ( 8,0 тис. грн.),  для дитячої музичної школи придбано ноутбук  (8,4 тис. грн.), музичні інструменти ( 6,5 тис. грн.). Здійснено протипожежну обробку дерев’яних конструкцій даху дитячої філії Новоукраїнської центральної бібліотеки (22,2 тис. грн.), проведено поточний ремонт філії №3 Новоукраїнського КБК №1 (44,7 тис. грн.), поточний ремонт електричних мереж Новоукраїнського КБК №1 (11,4 тис.грн.).

Протягом 9 місяців 2017 року  в фонди бібліотек громади надійшло 1038 прим. на  суму  51535 грн.,  в т.ч. на сільські  та міські філії  центральної бібліотеки 391 прим. на  суму 19976 грн.   До центральної бібліотеки –    492 прим. на  суму 22275 грн., дитяча філія центральної бібліотеки –           155 прим. на суму 9284 грн.

З обмінних фондів обласних бібліотек отримано 539 прим. на суму 38359 грн., центральної бібліотеки 198 прим. на суму 11566 грн. ЦБ –  204 прим.  на суму 18189 грн., дитяча філія центральної бібліотеки –137 прим. на 8603 грн.

За бюджетні кошти придбано 161 прим. на суму 8000 грн., в т.ч. на сільські та міські бібліотеки - філії 161 прим. на суму 8000 грн.

В рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу" бібліотекам громади подаровано 302  прим. на суму 3925 грн., в т.ч. на сільські та міські бібліотеки – філії центральної бібліотеки 20 прим. на суму 110 грн. Центральна бібліотека – 278 прим. на суму 3750 грн. дитяча філія – 4 прим. на суму 65 грн.

Платні послуги користувачам надають  центральна бібліотека та дитяча філія. З початку року надано послуг на 7,0 тис грн.

Центральна бібліотека та п’ять бібліотек- філій громади мають підключення до мережі Інтернет. У 2017 році  до мережі Інтернет підключено 3 бібліотеки громади.

По проекту "Заміна вікон на металопластикові та утеплення фасадів міського будинку №1 по вул. М. Вороного, 204, м. Новоукраїнка, Кіровоградської області – капітальний ремонт" заключено договір з підрядною організацією на виконання робіт, вартість робіт по договору складає 1036,0 тис. грн.

Замовлено проектну документацію на проект "Капітальний ремонт даху та системи опалення будівлі філії №2 Новоукраїнського комунального будинку культури №1 по вул. Центральній, 54 в с. Мар'янопіль, Новоукраїнського району, Кіровоградської області".

9 червня 2017 року пройшли громадські слухання, на яких було обговорено питання щодо встановлення пам’ятника воїнам АТО та місця розташування і часу його встановлення. Представники громадськості: члени громадської організації ветеранів війни у Афганістані, учасники бойових дій на Сході нашої держави, історики, художники, освітяни прийняли рішення  закріпити місце для встановлення пам’ятника на розі вулиць Соборної та Гіталова на початку Алеї Слави та встановити монумент після закінчення АТО.

Робота по виконанню напрямів та заходів Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади у 2017 році продовжується

e-max.it: your social media marketing partner
 
•Банер•

Різне

•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•

Соціальна реклама

•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•