Краєвиди міста

Децентралізація дійсно приносить кращі результати. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 02 •листопада• 2017, 16:15•

1 листопада у Новоукраїнці презентовано один із аналітичних заходів міжнародного проекту DOBRE, учасником якого є Новоукраїнська об’єднана територіальна громада.

Регіональний менеджер проекту Андрій Нагорний та спеціаліст програми Вікторія Зубкова не лише ознайомили управлінців міської адміністрації із результатами власних досліджень, за якими Новоукраїнська громада здобула найвищу рейтингову оцінку серед громад України другої когорти (другої хвилі учасників Проекту), а й спільно опрацювали критерії оцінювань. Відповідно до  них, працівники органів місцевого самоврядування матимуть можливість оцінювати  ефективність власної діяльності, планувати роботу, знаходити методи покращення наданих послуг.

Зазначене дослідження проведено влітку цього року  спеціалістами програми, у рамках якого було проаналізовано документацію виконавчого комітету та міської ради, проведено співбесіди із спеціалістами органу місцевого самоврядування та опитування  жителів громади.

Андрій Нагорний вручив міському голові Олександру Корінному символічний знак про участь Новоукраїнської ОТГ у проекті DOBRE та Протоколи про співпрацю між виконавчим комітетом Новоукраїнської міської ради та Global Communities - виконавцем програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).