Краєвиди міста

КОЖНА СЕСІЯ - ЦЕ ЧЕРГОВІ КРОКИ В ПЕРСПЕКТИВНОМУ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 20 •жовтня• 2017, 15:09•

21 з 26 депутатів взяли участь у сесійному засіданні чергової 22 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання.

Депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять  учасника АТО Віталія Миколайовича Наталюка, який помер напередодні, 11 жовтня. У ході сесії  депутати прийняли рішення щодо надання  матеріальної допомоги родині загиблого. Також за рахунок міської ради було відшкодовано транспортні витрати на перевезення тіла Віталія із Дніпра.

Нещодавно, за рахунок коштів міської ради, було огороджено територію єврейського кладовища, яке знаходиться на південній окраїні міста Новоукраїнка. Представники єврейської спільноти нашого міста передали подяку депутатському корпусу та керівництву міської ради за фінансування та організацію робіт щодо встановлення огорожі.

Приємною подією  на сесії стало нагородження одного з переможців конкурсу міні-проектів Новоукраїнської територіальної громади "Влада і громада – разом!" За ініціативу щодо встановлення волейбольного майданчика по вулиці Шевченка, який було відкрито напередодні,  міський голова Олександр Корінний вручив Подяку депутату міської ради, керівнику ініціативної групи проекту Андрію Ратушному.

Загалом, на розгляд депутатів було винесено 33 питання.  Спершу вони були розглянуті та детально обговорені на  засіданнях профільних комісій

Розглядаючи стан виконання Стратегії розвитку та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців цього року,  депутатами було відзначено встановлення якісного зв’язку між владою та громадою . У свою чергу, міський голова Олександр Корінний наголосив на тому, що сьогодні саме мешканці  визначають реальні завдання над якими варто працювати.

Також на сесії було  внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку  громади на 2017 рік,  зокрема щодо проведення капітального ремонту тротуару по провулку Ковальському у місті Новоукраїнка та  розробки проекту на реконструкцію адміністративного приміщення дитячої філії Новоукраїнської центральної бібліотеки для створення «Адміністративно-громадського центру».

Також депутатами було затверджено проектно-кошторисну документацію на робочі проекти, серед  яких реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП -92 по вулицях: Івана Богуна, Зарічна, провулках: Декабристів, Ціолковського, Комунальний та Пархоменка  в місті Новоукраїнка; капітальний ремонт тротуару з плитки ФЕМ по вул. Піщанобродській, капітальний ремонт даху будівлі Мар'янопільського НВК; реконструкція водопровідної мережі від свердловини по вулиці  Калиновій до вулиці П.Мирного.

Ряд доповнень було прийнято при затвердженні комплексної цільової  Програми «Сім’я та молодь» та обговоренні виконанні Програми оздоровлення та відпочинку дітей.  При цьому міським головою було рекомендовано покращити роботу в питанні оздоровлення дітей, шляхом заохочення юних талантів путівками  на відпочинок та більш змістовно наповнити саму оздоровчу програму.

Також на сесії було розглянуто ряд клопотань та відповідей на звернення.

Так,  депутатів було ознайомлено з відповіддю Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.  Депутатське звернення, щодо зменшення тарифу на електроенергію для жителів приватного сектору, під час опалювального сезону,  не знайшло розуміння в представників зазначеної комісії.

Керівництво Укрпошти не надало згоди на звернення депутатів та побажання жителів селища цукрового  заводу щодо зміни графіка роботи, у бік збільшення на кілька годин робочого дня поштового відділення на території мікрорайону.

Рішення сесії Новоукраїнської міської ради будуть опубліковані на офіційному сайті міськради у встановленому порядку.