УВАГА! Вночі 25 лютого по місту Кропивницький та по Кіровоградській області збережуться пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий) БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ НА АВТОШЛЯХАХ!

УВАГА! Вночі та вдень 24 лютого по місту Кропивницький та по Кіровоградській області очікується вітер 17-22м/с, вдень по місту та області пориви 25-28м/с. Такі погодні умови можуть призвести до погіршення електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі. (IІ рівень небезпечності, помаранчевий)

Новоукраїнський комунальний будинок культури №1 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади художнього керівника – 1 шт. одиниця •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 17 •жовтня• 2017, 15:40•

Форма працевлаштування – контрактна.

Кваліфікаційні вимоги для претендентів: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки без вимог до стажу роботи.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:

-         заява про участь в конкурсі у довільній формі.

-         особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

-         копія документа, що посвідчує особу;

-         копія трудової книжки (за наявності);

-         копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Документи від претендентів приймаються до 14 листопада 2017 року включно за адресою:  м. Новоукраїнка, вул. Миколи Вороного,204, тел. 2-32-44, електронна адреса: cultura@nu-rada.gov.ua.

Дата і місце проведення конкурсу: 15 листопада 2017 року, Новоукраїнський комунальний будинок культури №1, м. Новоукраїнка, вул. Миколи Вороного, 204.