Краєвиди міста

Слава героям, які захищають Україну! •PDF• •Друк•
••Субота•, 14 •жовтня• 2017, 22:37•

14 жовтня – одна із найбільш визначних дат для України. Саме цього дня християни відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, свято особливо шановане українськими козаками, тому із 1999 року свято Покрови поєднали із Днем українського козацтва. Славетне українське воїнство із давніх давен у переможних битвах підтверджувало звання найкращих у світі майстрів ратної справи. І сьогодні, захищаючі нашу Батьківщину від ворожої агресії, військовослужбовці Збройних Сил України високо тримають бойове знамено, примножуючи славу героїв попередніх поколінь українців. Тож всенародно визнаним святом захисника України було обрано день 14 жовтня.

Чимало наших земляків-новоукраїнців у найважчі дні у історії сучасності  нашої держави, залишивши мирні професії, стали на захист незалежності України. На передодні свята, в приміщенні Новоукраїнської районної державної адміністрації, відбулося вшанування тих, хто стоїть на варті спокою своїх співвітчизників, хто займається волонтерством, військово-патріотичним вихованням підростаючого покоління, вносить  посильний внесок у справу захисту рідної країни.

Зі словами привітань до присутніх звернулися: міський голова Олександр Корінний, голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Володимир Самойленко, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич.

Представники влади вручили нагороди нашим землякам, які кожен своєю посильною працею вносять вклад у захист нашої держави.

За активну життєву позицію, мужність і героїзм проявлені під час захисту Вітчизни Грамотою Новоукраїнської міської ради нагороджено учасників антитерористичної операції: С.А.Бурагу, О.Ю.Волошина, М.М.Івко, А.Я.Луку, В.І.Новосада, О.В.Поліщука,О.В.Спринсяна.

Відзнакою Президента  України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагороджено працівників підприємств, установ та організацій , інших осіб,  які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганськиій областях, здійснювали волонтерську діяльність.  Відповідні нагороди отримали волонтери: О.М.Бакун, В.М.Булгаренко, Г.С.Васєв, М.І.Донець, В.В.Змеул, О.В.Клюєв, С.Л.Косенко, І.О.Крутченко, М.М.Мезенцев, Н.П Нікуліна, М.І.Нікулін, В.П.Поповкін, В.М.Поповкін, А.В.Панченко, А.А. Ратушний, М.О.Сербул, М.В.Сидоренко,  А.Г Стазілов,О.В.Тітенко.

Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації нагороджено працівників Новоукраїнського районного військового комісаріату: начальника відділення  забезпечення Д.О.Гросула, провідного спеціаліста відділення комплектування В.В.Журавель, старшого офіцера відділення комплектування  М.В.Сидоренка,  начальника служби захисту інформації В.В.Сокуренка.

Подяку Новоукраїнської районної державної адміністрації оголошено головному спеціалісту мобілізаційного відділення Новоукраїнського військового комісаріату В.В.Слюсаренку.

Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації нагороджено методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації С.І.Іванова.

Подяку Новоукраїнської районної державної адміністрації оголошено приватному підприємцю В.Ф.Пянковському.

Свої музичні вітання захисникам та усім присутнім в залі подарували Павло Олійник, Наталія Білуха, Тетяна Новікова та Вікторія Варьоха.

По закінчення урочистостей представники влади та громадськості Новоукраїнщини поклали  квіти до пам’ятного знаку героям Небесної Сотні та до могил загиблих воїнів АТО на Алеї Героїв.3

,