Турнір для юних патріотів «Захисник Кіровоградщини» •PDF• •Друк•
••Середа•, 11 •жовтня• 2017, 10:20•

26 учнівських команд із усієї Кіровоградської області, утому числі із Новоукраїнщини, взяли участь в обласних змаганнях «Захисник Кіровоградщини», які проведено в урочищі Малі Байраки, поблизу села  Комишувате.

Учні старших класів із навчальних закладів області  продемонстрували свою майстерність у стрільбі із пневматичної гвинтівки, подоланні смуги перешкод, зборі і розборі  АКМ-74, перетягуванні канату, виконанні вправ на перекладині.

Новоукраїнську об’єднану територіальну громаду представляла команда із загальноосвітнього навчального закладу №6 під керівництвом Петра Михайловича Заворотнього.

Після чотирьох годин напружених змагань відбулася церемонія нагородження.

За перемогу у перетягуванні канату команда Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 нагороджена грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації та кубком. У загальному заліку наша команда виборола четверте місце.

Перше місце та кубок переможця у   команди із Кіровоградського району.