Краєвиди міста

У Новоукраїнці розпочато реконструкцію приміщення дитячого садка «Зернятко» •PDF• •Друк•
••Четвер•, 05 •жовтня• 2017, 13:10•

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, спільно із представниками відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, проінспектував хід виконання робіт із реконструкції приміщення дитячого садочка «Зернятко»,  який розташований  на території селища цукрового заводу.

Наразі до завершення підходять роботи по закладенню фундаменту котельні, проводиться заміна вікон на енергозберігаючі у головному корпусі, тривають ремонтні роботи внутрішньої частини приміщення.

Будівельні роботи здійснюються  за рахунок міського бюджету та коштів, які таки вдалося отримати з Державного бюджету. Так виділено 9 мільйонів гривень із Держбюджету та майже до 1 мільйону гривень із місцевого.

Враховуючи великий об’єм робіт, які варто виконати для відновлення роботи дитячого садка, говорити про конкретні терміни здачі інфраструктурного об’єкту  - зарано. Та все ж таки наступного року у стінах реконструйованого приміщення буде лунати дитячий сміх.

Міський голова зазначив, що сьогодні громаді потрібно відновлювати, максимально підвищувати комфортні умови навчання та виховання зокрема у школах та  дитсадках. Для міської влади – це одне із пріоритетних питань.

Однією із новацій у зазначеній реконструкції садочку буде не стандартне оформлення фасаду будівлі. Стіни дошкільного навчального закладу будуть оформлені у яскраві кольори та малюнки, до проекту дизайну яких просимо долучатись мешканців громади, які мають власні ідеї. Тож просимо із пропозиціями щодо оздоблення звертатись до відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Слід  зазначити й про те, що паралельно впроваджено не один інфраструктурний проект.  Зокрема, наприкінці минулого року реконструйовано  покрівлю комунального Будинку культури №1.

Цього року розпочато енергозберігаючий  проект щодо  заміни вікон та утепленню приміщення зазначеного соціально-культурного об’єкту.  На наступний рік заплановано побудувати котельню, яка дасть можливість  обігріти усе приміщення Будинку культури №1.

На завершальному етапі знаходяться роботи по введенню в дію лікарської амбулаторії на території селища цукрового заводу.  Цей соціальний проект виконано у співпраці та співфінансуванні з Новоукраїнською районною державною адміністрацією.

Проект за проектом, поетапно, втілюються у життя задуми, мрії та сподівання жителів громади.