Краєвиди міста

Святкова атмосфера панувала 1 жовтня у філії № 1 Новоукраїнського комунального будинку культури. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 05 •жовтня• 2017, 12:57•

Традиційно, в цей день, двері закладу були  гостинно відкриті для ветеранів та людей поважного віку. Крім того, в цей день  відзначали своє професійне свято освітяни та музиканти.

На вході всіх зустрічала майстерно зроблена селфі – баба, а у вестибюлі панорамна виставка робіт місцевих майстринь: плетіння, вишивка, роботи з бісеру. Заходячи до гостинної зали кожен отримував осінній листочок з номером за яким був закріплений невеличкий, але корисний подарунок.

Подарунками для  глядачів стали і виступи аматорів сцени. Сцена  маленької, але затишної зали також була майстерно прикрашена і сяяла вогнями. Зручно на ній почувалися всі артисти, які з задоволенням виконували пісні, танцювальні композиції, музичні вітання. Гостем свята був Анатолій Тєлков, керівник народного театру ЦПК «Ювілейний», який щедро поділився з глядачами своїм неповторним талантом розповівши гумористичні мініатюри та вручив подарунок та нагороду за кращу жіночу роль Валентині Чайковській.

Тепле, гарне свято не залишило байдужими жодного присутнього в залі, тому в ці сонячні дні хочеться подякувати всім керівникам колективів та аматорам народного мистецтва за відданість культурі, любов до прекрасного та побажати творчих злетів та нових здобутків.

Ольга Бойко – директор КБК № 1