Тротуари, дорожні знаки, світлофори – не лише для зручності, а головне - для безпеки громадян. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 05 •жовтня• 2017, 09:34•

За статистикою, щороку декілька десятків тисяч громадян гинуть або отримують травми в наслідок дорожньо-транспортних аварій. З метою безпеки громадян учасників дорожнього руху Новоукраїнською міською радою проводяться роботи щодо покращення умов руху як пішоходів, так і водіїв.

На пішохідних переходах, розташованих біля шкіл, буде встановлено відповідні дорожні знаки не лише із підсвіченням самого вказівника, а й із освітленням розмітки переходу, що робить із далеку видимим пішохода та концентрує увагу водія. Перший із них уже працює біля ЗШ№6.

Найнебезпечнішою ділянкою для пішоходів є провулок Лікарняний, на якому не було тротуару, тож більшість пішоходів рухались проїжджою частиною, наражаючи на небезпеку себе і водіїв. Тому було прийнято рішення щодо побудови тротуару на цій ділянці міського руху.

Це не перший тротуар збудований цього року: уже здано в експлуатацію пішохідний прохід по вул. Івана Богуна – від центрального ринку до вул. Піщонобрідська, майже завершено монтаж плиточного покриття тротуару по вул. Покровській, на якій розташовані чимало соціальних об’єктів: ДЦЮТ «Зоріт», дитячий садок «Ромашка», міська рада, відділення «Ощадбанку», управління соціального захисту Новоукраїнської РДА та ін. У планах на цей рік – пішохідна доріжка по вул. Піщанобрідській від вул. Мокряка до клубу та на частині вул. Павлівська біля ЗШ№8.

Не менш важливим для безпеки громадян є освітлення вулиць, над облаштуванням якого також працює міська влада. Лише цього року освітлено 5 вулиць та заплановано освітлити ще 11.

Проходить узгодження документація щодо встановлення світлофору на перехресті вулиць Миколи Вороного та Івана Демченка, біля супермаркету «Максима», одного із найскладніших та найзавантаженіших перехресть міста. У планах – обладнання ще кількох складних для руху перехресть світлофорним обладнанням.