У Мар’янополі відкрито універсальний спортивний майданчик •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 03 •жовтня• 2017, 14:21•

30 вересня 2017 року відбулося відкриття реконструйованого спортивного майданчику біля Мар’янопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"  Новоукраїнської міської ради.

Реалізовано міні проект "Облаштування універсального спортивного майданчика" ініціативною групою представників Мар’янопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"  Новоукраїнської міської ради, керівник Семенова Світлана Василівна, в рамках конкурсу міні-проектів "Влада і громада – разом!". Вартість проекту склала – 28 тис.грн. з них 20,2 тис.грн. кошти міського бюджету та 7,8 тис. грн. власні кошти ініціативної групи. Реконструйовано старий майданчик на новий модернізований, який поєднує в собі можливість займатися в одному місці різними видами спорту: міні-футболом, баскетболом, волейболом.