Краєвиди міста

Новоукраїнські ветерани обмінювались досвідом із чигиринськими колегами. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 03 •жовтня• 2017, 10:22•

26 вересня 2017 року делегація ветеранів Новоукраїнки на чолі з головою міської організації ветеранів України Галиною Пиндик відвідали Чигиринський район Черкаської області. Разом з ветеранами досвід роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськими організаціями вивчали керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Лариса Богданова, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Олефіренко та директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Кононенко, депутат Новоукраїнської районної ради Тамара Чорній.

Наших земляків гостинного зустрічали керівник секретаріату Чигиринської районної ради Віталій Синяков та очільники ветеранських організацій району.

Після офіційної частини зустрічі новоукраїнці ознайомились із об’єктами  Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» та разом з місцевими ветеранами поклали квіти до пам’ятника загиблим партизанам   в урочищі Холодний Яр.