Увага! З 24 по 27 лютого на території України очикується значне зниження температури: з -14 до -20. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

AGROEXPO - 2017 •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 29 •вересня• 2017, 14:34•

Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій "AGROEXPO - 2017" проходила у Кропивницькому із 20 по 23 вересня. Новоукраїнщину цього року представляли підприємства сільськогосподарської, переробної та промислової галузі, з якими найчастіше асоціюють наш край.

СТОВ «Степ-Агро» - короваї та хлібобулочні вироби цього підприємства давно і успішно конкурують на території Кіровоградщини та за її межами із найвідомішими виробниками хліба та здоби. Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Новоукраїнський КХП», який представив продукцію власного виробництва крупи та мюслі. Кондитерські вироби ТОВ «Абсолют-Д» - прикрашають майже кожне свято новоукраїнців, переробка гранітів – також із один основних видів промисловості, який давно і успішно діє на території міста і у сієї громади, зазначену промислову продукцію цього року представило ТОВ «Єврощебінь».

Але не лише традиційними сільськогосподарськими та промисловими товарами була представлена Новоукраїнщина.

На території Новоукраїнської ОТГ успішно реалізуються проекти щодо запровадження технологій із використанням відновлюваних джерел енергії. Це не лише встановлення фотоелектростанцій для виробництва електроенергії у промислових масштабах. ТОВ «Ліз-Маш», яке у Новоукраїнці очолює Ігор Свірщевський, реалізує установки «під ключ» та комплектуючі матеріали фотоелектростанцій будь-якої потужності – для приватних помешкань: як резервного джерела електроенергії, повного забезпечення житла альтернативною енергією і, навіть, до повноцінної сонячної електростанції.

Тож на "AGROEXPO - 2017" Новоукраїнщина стала одним із перших малих міст, які демонстрували успіх у запроваджені відновлюваних джерел енергії у промисловому виробництві та побуті.