Краєвиди міста

У Новоукраїнській об’єднаній територіальній громаді освітлено ще дві вулиці •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 29 •вересня• 2017, 13:29•

Чимало гостей протягом року побувало у Новоукраїнці із різних куточків нашої держави.

І одним із позитивів, які вони відзначають у нашому місті - освітлені  вулиці. Навіть жителі наближених до столиці містечок, по доброму заздрять новоукраїнцям, адже порівняно із їх населеними пунктами Новоукраїнка сяє вечірніми вогнями.

Звичайно, не залишаються без уваги жителі сільських населених пунктів. На 800 метрах дороги у селі Єгорівка також змонтоване сучасне освітлення.

Із метою удосконалення освітлювальної мережі Новоукраїнська міська рада обладнує та поступово замінює встановлені системи сучасними світлодіодними лампами, які значно економніші, що особливо актуально, зважаючи на значне здороження електроенергії.

Варто зазначити, що освітлення вулиць населених пунктів Новоукраїнської ОТГ є одним із завдань Стратегії розвитку громади і це не останні подібні заходи, адже у розробці знаходяться наступні проекти щодо вуличного освітлення: на ділянках вулиць:  Зарічна, Івана Богуна, провулки: Ціолковського, Декабристів, Пархоменка, Комунальний,  вулиця  Павлівська (район ЗШ№8), а також частинах вулиць Крилова, Ярослава Мудрого, Мамадалієва, на центральній вулиці с. Воронівка.