Краєвиди міста

У Новоукраїнці відбувся етап змагань «Захисник Кіровоградщини» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 29 •вересня• 2017, 09:27•

27 вересня 2017 року на центральному  стадіоні міста Новоукраїнки відбулися змагання «Захисник Кіровоградщини» серед загальноосвітніх шкіл I-III ступенів та навчально-виховних комплексів Новоукраїнського району та Новоукраїнської міської ради.

У відкритті змагань взяли участь: міський голова Олександр Корінний, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Івань, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич, учасники АТО, заступник районного військового комісара  Володимир Ланецький.

У ряді низці випробувань змагалися учні із  13 команд (6 – із шкіл нашої громади та  7 із інших населених пунктів району).

Серед закладів освіти Новоукраїнської міської ради перемогу здобула команда Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6, друге місце - команда Новоукраїнского навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад", а замкнула трійку призерів команда філії «Загальноосвітня школа № 3» Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Найкраще командні та індивідуальні дії в складі команди серед шкіл району продемонстрували  учні Рівнянської № 2 (І місце), Комишуватської ( ІІ місце), Глодоської (ІІІ місце)  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами дипломами відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації.

До організації змагань долучились  учасники антитерористичної операції, працівники Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.