Краєвиди міста

Розпорядження про скликання чергової двадцять другої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 26 •вересня• 2017, 15:25•

Розпорядження

від  „26“ вересня  2017 року                                      № 244

Про скликання чергової двадцять другої сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову двадцять другу сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 12 жовтня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)   Про хід виконання Стратегії розвитку та  Програми соціально-економічного та культурного розвитку  населених пунктів Новоукраїнської міської ради за 9 місяців 2017 року.

2)  Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

3)  Про внесення змін до структури виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

4)   Про внесення змін до Положення про проведення гастрольних заходів.

5)  Про внесення змін до порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

6)   Про погодження призначення завідувача Воронівським дошкільним навчальним закладом  "Сонечко".

7)   Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2021 роки за 9 місяців 2017 року.

8)   Про внесення змін до кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища.

9)   Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію проектів та заходів.

10) Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 22.12.2016 року № 323 „Про міський бюджет на 2017 рік“.

11)  Про надання дозволу на передачу майна в оренду

12)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 05-06 жовтня                 2017 року.

Міський  голова                                       О. Корінний