Краєвиди міста

СЛУЖБА ЛЮДЯНОСТІ, МУЖНОСТІ ТА ВІДВАГИ •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 18 •вересня• 2017, 14:48•

17 вересня День рятівника відсвяткували працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань,а також громадяни, які брали участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Із вітаннями та нагородами до  вогнеборців - рятувальників 19 –ї Державної пожежно-рятувальної частини, напередодні їх свята, завітали: голова Новоукраїнської міської ради Олександр Корінний, голова Новоукраїнської РДА Віктор Самойленко, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич, заступник голови Новоукраїнської РДА Віктор Куртичан, протоієрей  храму Олександра Невського отець Олександр.

Дякуючи вогнеборцям за бездоганну службу кращим працівникам ДСНС Новоукраїнщини було вручено нагороди.

Грамотами та подяками Новоукраїнської міської ради  нагороджено: Артема Коржа, Олега Кулика, Андрія Боровця та Руслан Дарабанова.

Почесну  грамоту Новоукрїнської райдержадміністрації  вручено начальнику Новоукраїнського РВ УДСНС України в Кіровоградській області , підполковнику служби цивільного захисту Миколі Авраменку.

Грамоти та  подяки  Новоукраїнської районної державної адміністрації та районної ради отримали – співробітники Новоукраїнського районного відділу управління ДСНС у Кіроовградській області –Анатолій Мошнягул, Раїса Діцуленко, Олександр Кабаш, Андрій Савченко, Костянтин Циганенко

Відзнаку Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту отримав і ветеран  служби  цивільного захисту  Віктор Куртичан, якому було вручено медаль «За доблесть та відвагу»

Музичний подарунок своїм колишнім колегам представивв Олександр Кожухар.