Краєвиди міста

У Новоукраїнці відкрили ультрасучасний баскетбольний майданчик! •PDF• •Друк•
••Субота•, 09 •вересня• 2017, 20:32•

Розвиток спорту та здоровий спосіб життя, за словами Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного, є однією із головних цілей нашої громади. Підтвердженням цьому є численна кількість спортивних об’єктів, які були і будуть відкриті та відремонтовані цього року. Один із них - ультрасучасний баскетбольний майданчик, збудований у рамках проекту «Basket», розроблений молоддю нашої громади у Центрі розвитку ініціатив дітей і молоді Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади, що діє у Новоукраїнському ЦДТЮТ «ЗОРІТ».

Близько півроку пройшло від завершення конкурсу проектів активних молодих людей, де у інтелектуальній боротьбі проект «Basket» здобув більшу прихильність у відкритому голосуванні. Маючи повну підтримку від міського голови Олександра Корінного та депутатського корпусу міськради дитячу ініціативу було втілено у життя у найкоротші терміни. І от, у День фізичної культури і спорту, головною подією стало відкриття майданчика.  Як завжди креативно, весело і феєрично організоване шоу дало старт численним проектам, які уже опанували думки юних активістів. . І, як кажуть, краще один раз побачити ніж сто разів почути пропонуємо вам відеорепортаж із відкриття «Basket»! Продовженням шоу стали змагання із баскетболу. Право на перший офіційний матч отримали учасники і розробники проекту. Команду дівчат очолив міський голова Олександр Корінний, а капітаном хлоп’ячої команди стала координатор Новоукраїнського парламенту дітей, заступник міського голови Людмила Білокоз.

Вітали із гарною подією у житті нашої громади гості, які також причетні до сьогоднішнього свята: координатор обласного парламенту дітей Катерина Хлєбнікова та директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ Анна Суркова.

Але відкриття спортивного майданчика – лише один із багатьох заходів, приурочених Дню фізичної культури і спорту, що відбулись у Новоукраїнській ОТГ напередодні різноманітні змагання відбулись у навчальних закладах громади. А 9 вересня організовано спартакіаду, у якій взяли участь команди школярів, учителів фізичного виховання та працівників виконавчого комітету міської ради. Вони змагались у грі із шашок, волейболу, на влучність у дартсу та на спритність і витривалість у естафетах. Головним тут був не виграш, а спільна участь різних за віком, професією людей у змаганнях, які їх об’єднують навколо ідеї здорового способу життя. А та чудова, весела атмосфера, гумор та дружні стосунки вилились у ідею, озвучену Олександром Корінним, щодо запровадження щорічної спартакіади у День фізкультури і спорту та розширення кола її учасників.

Фантастичним за видовищністю та напруженням став фінальний акорд спортивного дня – футбольний матч між командами ФК «Новоукраїнка» та ФК «Інгул-Агро-Ленд», у якому наші земляки вирвали перемогу у суперника, забивши переможний гол на останніх хвилинах матчу. 1:0 на користь ФК «Новоукраїнка!

Вітаємо спортивну і активну спільноту Новоукрїнської громади із успіхами та бажаємо нових здобутків!