Краєвиди міста

Чергова громадська ініціатива реалізована у Новоукраїнській ОТГ у рамках проекту «Влада і громада - разом». •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 08 •вересня• 2017, 09:55•

Центр активності маленької громади»  - таку назву має проект, створений ініціативною групою  громадян під керівництвом Ольги Григорівни Бойко. Метою ініціативи стало створення ще одного центру змістовного дозвілля для мешканців, які проживають  у мікрорайоні міста, розташованого  біля міського комунального будинку культури №1. Саме у цьому закладі культури встановлені тенісні столи, придбані у рамках проекту за підтримки Новоукраїнської міської ради.

Новоукраїнська об’єднана територіальна громада має за пріоритет розвиток спорту, орієнтацію на здоровий спосіб життя. Тому зазначений проект не став першим у цьому напрямку. Навесні цього року у ЗШ №3 було замінено вікна та двері у спортзалі та роздягальнях, що забезпечить комфортні умови для занять фізкультурою і спортом учнів навчального закладу, а також, на чому наголошує міський голова Олександр Корінний, спортивний заклад повинен стати доступним усім мешканцям громади для тренувань та  організації змагань. Подібні зміни відбуваються у всіх куточках громади: як і у ЗШ №3 кардинально на краще змінився стан спортивного залу загальноосвітньої школи №4, першим було реалізовано проект Міні-проект «Сильна людина - сильна Україна»; ініціативна група громадян «Клуб «Відвага», у ході реалізації міні-проекти "Реконструкція універсального спортивного майданчика" ініціативна група Мар'янопільського НВК та міні-проект громадська організація "Альянс" "Майбутнє виховуємо сьогодні" щодо будівництва на вул. Шевченка (район Новоукраїнської ЦРЛ) спортивного майданчика.

Відкриваючи проект «Центр активності маленької громади», міський голова Олександр Корінний зазначив, що позитивні зміни, які відбуваються, матимуть продовження і надалі. Після ремонту покрівлі МБК №1 на черзі – заміна вікон, утеплення стін та реконструкція опалювальної системи. Це дасть можливість створити справжній центр для змістовного дозвілля громадян із комфортними умовами та сучасним обладнанням, що стане альтернативою сумнівним закладам, так званий «відпочинок» у яких, не лише не йде на користь суспільству, а й часто підштовхує «відпочивальників» до різноманітних правопорушень.

Після презентації реалізованого проекту відбувся тенісний турнір у якому разом із міським головою взяли участь учні, вчителі Новоукраїнської ЗШ №3 та працівники культури.

На  черзі – реалізація наступних п’яти проектів активних громадян та відкриття ультрасучасного спортивного майданчика, створеного за ініціативи новоукраїнської молоді у проекті “Basket”.