Про скликання чергової двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •вересня• 2017, 16:14•

Розпорядження Новоукраїнського міського голови

від  „31“ серпня  2017 року                                                            № 213

Про скликання чергової двадцять першої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 20 квітня 2016 року № 17 -

1. Скликати  чергову двадцять першу  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 12 вересня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету міської ради.

2.На порядок денний винести питання:

1) Про погодження укладання Протоколу про співробітництво між виконавчим комітетом Новоукраїнської міської ради та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми "Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність" (DOBRE) щодо виконання Програми в Україні.

2) Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

3) Про затвердження Статуту Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади у новій редакції.

4) Про затвердження Регламенту Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

5) Про затвердження Порядку використання шкільних автобусів.

6) Про затвердження програми інвентаризації  та паспортизації об’єктів  культурної спадщини Новоукраїнської міської ОТГ на 2018-2027 роки.

7) Про затвердження базової мережі закладів культури Новоукраїнської

міської ради.

8) Про затвердження Статуту дитячо - юнацької спортивної школи Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

9) Про внесення змін до положення про центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

10) Про внесення змін до Положення про сектор у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

11) Про внесення змін  до Порядку  залучення та використання коштів пайової участі (внеску) замовників будівництва у створенні і  розвитку інфраструктури міста.

12) Про передачу в господарське відання майна комунальної власності.

13) Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації Програми реформування і оздоровлення фінансово-економічного стану комунального господарства м. Новоукраїнка на 2017 рік.

14) Про розгляд клопотань.

15) Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 22.12.2016 року № 323 „Про міський бюджет на 2017 рік“.

16) Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 07-08 вересня                 2017 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний