Краєвиди міста

31 серпня 2017 року підведено підсумки минулого 2016/2017 навчального року та окреслено нові завдання на 2017-2018-й навчальний рік •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •вересня• 2017, 10:00•

Промайнуло літо, час відпусток, час відпочинку, час, якого ми так чекаємо і який так швидко пролітає. 31 серпня 2017 року підведено підсумки минулого 2016/2017 навчального року та ставимо нові завдання на 2017-2018-й навчальний рік і налаштовуємо свої серця на головну нашу освітянську місію – творити людину, особистість, майбутнє нашої держави.

Урочистості, присвячені початку 2017/2018 навчального року відбулися в актовій залі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Наша зустріч розпочалася з брифінгу за участю  міського голови Корінного Олександра Олександровича та начальника відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Стратонової Тетяни Іванівни, які давали відповіді на запитання ведучої.

На святі була присутня Рогожина Вікторія Віталіївна, куратор науково-методичного проекту "Якість освіти" видавничого дому "Освіта", яка поділилася з нами своїми міркуваннями щодо "Навчально-методичного забезпечення учителя в контексті оновлених програм та реалізації Концепції нової української школи".

Минулого навчального року чимало вчителів поповнили педагогічну скарбницю громади вагомими здобутками у професійній діяльності.  Педагогічних працівників відзначено відомчими нагородами.

Знані вчителі – це гордість шкіл і всього міста. Але ж кожен славетний педагог зростав колись із нікому невідомого, скромного й сором’язливого випускника педвузу. Це про те, що кожного року наші лави поповнюються молодою зміною, а отже – й потужним потенціалом на майбутнє. Та безумовно одне – всі молоді вчителі мають суттєвий бонус: школярі готові любити їх одразу ж, без будь-яких умов і випробувальних термінів. Адже ні для кого не секрет, що у виборі між молодим учителем і педагогом у віці діти дружно віддають свої симпатії першому. І тут уже справа честі самого молодого вчителя – підтвердити, що він таки вартий цієї дорогої нагороди – дитячого визнання. Наші юні колеги з нетерпінням чекали своєї хвилини слави.  Молоді педагоги представили себе самі, та дали відповіді на запитання ведучої.

Приємно, що свято цього року відбулося у стінах навчального закладу, у тісній співпраці з представниками Новоукраїнського комунального будинку культури, ЦДЮТ "ЗОРІТ". Дякуємо адміністрації школи та працівникам ЦДЮТ "ЗОРІТ" за підготовку до урочистостей, присвячених початку 2017/2018 навчального року.

Відділ освіти Новоукраїнської ОТГ