Краєвиди міста

22 серпня 2017 року у м. Новоукраїнка відбулася перша міська серпнева (не) конференція Ed Camp з проблеми "Наступність початкової та базової школи". •PDF• •Друк•
••Четвер•, 31 •серпня• 2017, 07:42•

(Не) конференція – це зустріч відповідальних учителів, що проводиться за принципом добровільності та свободи вибору.

Того дня у Новоукраїнській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 8 зібралося близько 100 педагогічних працівників, у яких є ідеї, як зробити навчання цікавішим і комфортнішим для учня і вчителя, та тих, хто хотів про це дізнатися. Розпочалася  (не) конференція щирими вітальними словами від Олександра Руденка,заступника голови міської ради та Тетяни Стратонової, начальника відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. А далі учасників не конференції захопили у свою круговерть майстер-класи, творчі дискусії, педагогічні майстерні, тренінги, проекти. Педагогам почувалися трішки незвично, але – надихаюче, захопливо, продуктивно, творчо і комфортно! Поряд з вирішенням проблем упровадження концепції нової української школи педагоги розпочали акцію "Учителі – воїнам-захисникам України". Для тих, хто перебуває зараз в умовах бойових дій, виготовили національні ляльки-мотанки "Ангели-охоронці", які разом із іншими сюрпризами будуть передані бійцям у рамках заходів з відзначення другої річниці створення Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади.