Краєвиди міста

25 серпня ветерану Великої Вітчизняної війни Анатолію Павловичу Воловоденку виповнилось 90 років •PDF• •Друк•
••Середа•, 30 •серпня• 2017, 09:03•

З нагоди ювілею, мешканець нашого міста, учасник акції «Зірка пам’яті»  приймав вітання від  влади, друзів, колишніх колег із якими впродовж багатьох років працював на розвиток нашого міста і району.

Вручаючи Анатолію Павловичу Почесну грамоту Новоукраїнської міської ради за багаторічну діяльність, спрямовану на розбудову рідного міста,  міський голова Олександр Корінний,  звернувся до ювіляра зі щирими побажаннями здоров’я, довгих років життя, мирного неба. «Гарних людей завжди приємно вітати, а таких як Ви –вдвічі приємніше, адже ваш життєвий шлях є прикладом зразкового громадянина для мешканців нашої громади», - наголосив Олександр Олександрович.

До вітань приєдналися начальник управління праці та соціального захисту населення  Новоукраїнської РДА Тетяна Олефіренко,  голова міської організації ветеранів України Галина Пиндик.

Щиросердні вітання на адресу іменинника  линули від рідних, близьких та  численних гостей, які завітали до  нього з найкращими побажаннями добра і здоров’я.