ЖИВИ ТА МІЦНІЙ, УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВО! •PDF• •Друк•
••Середа•, 23 •серпня• 2017, 12:27•

23 серпня у Новоукраїнці відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності України. На святкуванні, відзначено та вшановано людей, які своєю працею примножують багатство та славу нашого краю. Участь в урочистостях взяли жителі Новоукраїнщини, керівники міста і району.

З вітальним словом з нагоди найвеличнішого зі свят українського  народу до присутніх на урочистостях звернулися: міський голова Олександр Корінний, голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко та голова районної ради Валерій Савенко.

Вітаючи земляків Олександр Корінний зокрема зазначив: «Вкотре український народ відстоює свою незалежність, але я впевнений у нашій перемозі, адже на нашому боці правда! І це  буде перемога кожного з нас, адже ми - це держава, кожен українець, кожен, хто своєю щоденною  працею робить кращим свій будинок, свою вулицю, своє село, своє місто, а значить - і свою державу. Війна  на Сході, лише згуртує нас, зміцнить суспільство і ми разом будемо жити  в незалежній, вільній , щасливій і багатій державі.»

Міський голова вручив відзнаки Новоукраїнської міської ради

Почесну грамотою Новоукраїнської міської ради:

Шевченко

Наталії Василівну

-       художнього керівника Новоукраїнського комунального будинку культури № 1

Грамоти Новоукраїнської міської ради:

Ковалик

Галині Юріївні

-       керівника народного аматорського фольклорного колективу "Чиста криниця";

Токарь Світлані Михайлівні

- бібліотекарю І категорії Новоукраїнської дитячої бібліотеки;

Куцому

Олександру Вікторовичу

-       провідному юрисконсульту Новоукраїнського районного центру зайнятості;

Грінченко

Ларисі Станіславівні

-       вихователю Новоукраїнського комунального дошкільного навчального закладу № 5 "Берізка" Новоукраїнської міської ради;

Слабік

Любові Іванівні

-       помічнику вихователя Новоукраїнського комунального дошкільного навчального закладу  "Барвінок" Новоукраїнської міської ради;

Червоненку

Геннадію Вікторовичу

-       вчителю трудового навчання Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Новоукраїнської міської ради;

Юренку

Олександру Михайловичу

-       вчителю фізичної культури Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новоукраїнської міської ради;

Подяку міського голови:

Мутіні

Людмилі Василівні

-       провідному фахівцю з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнського районного центру зайнятості;

Традиційно цього дня вшановують громадян, трудові колективи, які протягом року досягли найбільших успіхів у різноманітних  галузях господарства Новоукраїнського району, вручаючи грамоти та посвідчення про занесення на Дошку Пошани.

Так, цього року удостоєнні найвищої трудової відзнаки  колективи: Ганівської ЗОШ, (директор М.П.Корнюша); Глодоської ЗОШ (директор В.М.Плецька), народного аматорського ансамблю танцю «Степівчанка» (керівник О.В.Сокальський»); народного аматорського ансамблю «Криниця» Комишуватського сільського будинку культури ( керівник В.Л.Усов), колектив ДЮСШ директор Л.Ф.Лутіков).

За особисті досягнення на районну Дошку пошани  було занесено портрети; Петра Кифорець – учителя історії Малопомічнянської ЗОШ; Наталії Каєнко – завідуючої районним методичним кабінетом відділу освіти , молоді та спорту Новоукраїнської РДА, Наталії Дробот- заступника директора з навчально-виховної роботи Новоукраїнської ЗОШ №6; Тамари Шевченко – учителя початкових класів ЗОШ №8, Тетяни Литовки – учителя фізики Новоукраїнської ЗОШ №4; Валентини Ткаченко- соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району; Едуарда Погорєлова- тракториста-машиніста ПАТ «Рівнянське», Володимира Сиори –ТОВ «Росія»;  Наталії Маслової – заступника начальника фінансово-економічного відділу –заступника головного бухгалтера Новоукраїнського об’єднаного управління Пенсійного фонду України; Наталії Лещенко- майстра ТОВ «Абсолют Д», Петра Долгоєра водія ТОВ «Нива-Н», Віктора Гаєнка- тракториста ТОВ «Зоря»; Олександра Гончаренка- тракториста-машиніста СТОВ «Степ-Агро»; Сергія Ганжи –механізатора ПАФ імені Ульянова; Миколи Макодзеби – директора ТОВ «Рассвет»; Івана Арсенюка- інженер-механіка ТОВ «Вест-АгроЛТД», Сергія Котенка- тракториста ТОВ «Оріон», Любові Марар – завідуючої Новоукраїнською лікарською амбулаторією загальної практики сімейної медицини комунального закладу «Новоукраїнський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги»; Віри Бобирь –голови первинної організації ветеранів України Малопомічнянської сільської ради; Оксани Круценко – біолога клініко-діагностичної лабораторії Новоукраїнської центральної районної лікарні; Юрія Андрейченка- електрогазозварника ФГ «Землероб», Людмили Донець- приватного підприємця, Євгенія Коваленка – водія-заправника ТОВ «Молода гвардія».

Чудовим подарунком  з нагоди свята для усіх присутніх на урочистостях стали виступи учасників художньої самодіяльності.

На знак вдячності за самопожертву та вшанування пам’яті борців за Незалежність України від жителів громади та району було покладено квіти до пам’ятного знаку  Героям Небесної сотні та на могили наших земляків, які загинули захищаючи нашу державу від агресора.