Краєвиди міста

Увага! По місту та області очікується ожеледиця. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

У Новоукраїнці відбулась ярмарка сільськогосподарської продукції •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 18 •серпня• 2017, 12:56•

В місті  Новоукраїнці біля центрального ринку по  вулиці Героїв України  18 серпня 2017 року відбувся   ярмарок в рамках святкування Дня Незалежності. У ярмарку  взяли  участь сільськогосподарські підприємства та  приватні підприємці:

СТОВ "Зоря" та ФОП Литвиненко  з  асортиментом  продукції: масло  рослинне за  ціною 26 грн./л,  крупа  гречана - 28 грн./кг, борошно - 7 грн./кг,  висівка – 3 грн./кг.

ТОВ "Зерновик" на  ярмарку здійснював продаж меду ( по 40 грн./кг) та овочевої продукції: помідори – 5 грн./кг, буряк – 3 грн./кг, цибуля – 5 грн./кг, морква – 6 грн./кг.

ТОВ  "Рассвєт"  реалізовував борошно по 6 грн./кг та пшеничну, ячневу і перлові крупи  - 5 грн./кг.

СТОВ "Росія" продавали продукцію власного  виробництва: козине молоко за 10 грн./л, цесарки  по 80  гривень  за  штуку,  баранина по  60  грн./кг, м'ясо кролика – 100 грн./кг.

ТОВ "Новоукраїнське"  реалізовували фрукти: яблука, сливи та виноград.

ТОВ "Абсолют Д"   представили великий  вибір кондитерських  виробів.

ПАТ"ДПЗКУ" Новоукраїнський  комбінат хлібопродуктів порадував громадянам асортиментом своєї продукції, яку знають не тільки  на  Україні,  а й за  кордоном: пластівці  різних  видів та крупи.

Проведення  таких  ярмарків дає можливість населенню купувати основні   продукти  харчування  за   доступними  цінами  від   місцевих  товаровиробників.