Фестиваль художньої самодіяльності «Серпневий зорепад» •PDF• •Друк•
••Четвер•, 17 •серпня• 2017, 07:52•

В суботу, 12-го серпня, у селі Рівному пройшов восьмий фестиваль художньої самодіяльності «Серпневий зорепад», організатором і спонсором якого є група компаній «УкрАгроКом».

На початку заходу до усіх присутніх з вітальним словом звернувся перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, оголосивши про відкриття фестивалю, а також запрошені гості, побажавши конкурсантам перемоги.

Звертаючись зі словами щирих вітань до учасників та гостей фестивалю організатори зазначили, що «Серпневий зорепад» об’єднує усіх працьовитих і талановитих, тих, хто примножує найяскравіші вияви сільської спадщини, береже осередки духовності сіл центральної України, хто утверджує злагоду у суспільстві та плекає національну культуру.

Концертна програма розпочалася з виступу минулорічних переможців – хорового аматорського колективу «Веселка» Рівнянського сільського будинку культури.

Після виступу «Веселки» всі глядачі були запрошені до спортивного майданчику, де їх чекала команда українських богатирів - майстрів спорту зі стронгмену на чолі з Василем Вірастюком. Богатирі влаштували показовий виступ для всіх гостей фестивалю.

Новоукраїнська міська об’єднана територіальна громада прагнучи підтримувати та розвивати народні таланти нашого краю відправила для участі у фестивалі місцевих аматорів.

Біля павільйону ТОВ "Нива – Н" журі та гостей фестивалю зустрічала група хору народного аматорського хорового колективу «Хлібодари» Новоукраїнського  комунального будинку культури №1 (керівник  Володимир Фулга) з гарною піснею "Привітальна", а в рамках конкурсу фестивалю Володимир Фулга подарував глядачам чудову пісню «Ніч яка місячна» разом з чарівними учасницями Зразкового  хореографічного колективу "Веснянка" (керівник Ірина Рубля).

Загалом же участь у  фестивалі брали 38 колективів художньої самодіяльності  Олександрійського, Устинівського, Долинського Добровеличківського, Новгородківського, Знамянського, Кіровоградського та Петрівського  районів  області, на території яких і працює група компаній «УкрАГроКом».

О 20:00 на сцену вийшов Олег Скрипка разом з гуртом «ВВ», які виконали свої найпопулярніші хіти.

По закінченню виступу на всіх гостей чекав святковий феєрверк.