Краєвиди міста

Дбаючи про майбутнє – бережемо пам’ять про героїв минулого •PDF• •Друк•
••Середа•, 09 •серпня• 2017, 12:36•

Зовсім скоро  юні любителі спорту нашої громади матимуть можливість грати у баскетбол на омріяному ультрасучасному майданчику. Спортивну споруду, проект якої розробила ініціативна молодь Новоукраїнщини, завершують будувати на місці старого майданчику біля центрального міського стадіону. Поруч із новобудовою знаходиться чимало інших визначних культурних та історичних місць. Одне із них - пам’ятник на могилі генерала Олександра Дмитровича Соколова, загиблого на початку ІІ Світової війни.

Пам’ятник комдиву Соколову, збудований всередині восьмидесятих років минулого століття, який постійно підтримували косметичними ремонтами, потребував більш значних робіт по відновленню плиточного покриття та сходів. «Будуючи сучасний майданчик для молоді, ми не можемо залишити поза увагою пам’ять про героя війни, який пожертвував своїм життям, вступивши у нерівний бій із фашистським агресором – зазначив міський голова Олександр Корінний. Дбаючи про майбутнє, ми не повинні забувати про історію нашої держави, виховуючи сильних тілом та духом молодих людей, на прикладах героїзму та патріотизму». За ініціативи міського голови Олександра Корінного та підтримки депутатського корпусу міської ради було проведено ремонт пам’ятника – замінено плиточне покриття, реконструйовано гранітні  сходи.

Окрім ремонтних робіт монументальної споруди, було прокладено плиточні тротуари, на місці стежок, що пролягали поруч із пам’ятником, якими містяни рухались до школи та стадіону. Це забезпечить комфорт пішоходам, особливо у негоду. До того ж, усі вищезазначені роботи стануть вкладом у розвиток сучасного, красивого, зручного для життя міста, що є головною метою діяльності міської влади.