31 липня 2017 року до Новоукраїнської об’єднаної громади знову завітали експерти DOBRE Анджей Собчик та Олексій Гаврилов •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 07 •серпня• 2017, 13:46•

Зустріч    Анджея  та Олексія з керівництвом  громади  та  активними  громадянами  пройшла  за  круглим столом у форматі  діалогу,  в  продовж  якого експерти  презентували SWOT аналіз стратегічного розвитку,  відмітивши при цьому  сильні  та  слабкі  сторони  Новоукраїнської міської  об’єднаної територіальної  громади.  Вищезазначене  у  перспективі  допоможе в  отримані  фінансової  підтримки щодо  реалізації  проектів  направлених  на її розвиток.

Нагадуємо, що   перше  знайомство  експертів програми  "DOBRE"  з  громадою  відбулося з  3 по  5 липня  під  час  якого  гості  спілкувалися з  керівництвом Новоукраїнської  ОТГ,  керівниками  структурних  підрозділів, активними  громадянами та   населеними  пунктами.

DOBRE (Decentralization Offering Better Results and Efficiency - DOBRE) проект Агентства США з міжнародного розвитку у сфері розбудови місцевого самоврядування, який планує надати комплексну допомогу українським громадам. - це програма, яка шляхом надання технічної та фінансової підтримки створить умови у 75 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) України для покращення управління ресурсами, підвищення якості комунальних послуг, стимулювання місцевої економіки та долучення громадян до розбудови своїх громад. DOBRE посилюватиме місцеве самоврядування, поглиблюватиме демократію, сприятиме процвітанню та стабільності громад та поширюватиме досвід ОТГ серед інших громад для заохочення нових об’єднань.