Розпорядження міського голови Про скликання чергової двадцятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 01 •серпня• 2017, 10:34•

Розпорядження

від  „31“ липня  2017 року                                               № 196

Про скликання чергової двадцятої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 20 квітня 2016 року № 17 -

1. Скликати  чергову двадцяту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 10 серпня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)   Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на   2017 рік.

2)  Про затвердження переліку проектів, які буде реалізовано у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

3)   Про присвоєння звання "Почесний громадянин м. Новоукраїнка".

4)   Про затвердження проектно - кошторисної документації

5)  Про затвердження штатних одиниць дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

6)   Про утворення міської психолого-медико-педагогічної консультації.

7)   Про затвердження Статуту Новоукраїнської центральної бібліотеки.

8)   Звіт про роботу комунальних підприємств  за І  півріччя 2017 року.

9)   Про розгляд клопотань .

10)  Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 22.12.2016 року № 323 „Про міський бюджет на 2017 рік“.

11)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 07-08 серпня 2017 року.

Міський  голова                                             О. Корінний