Краєвиди міста

Новоукраїнка одержала ГРАН – ПРІ фестивалю громад "Віче в Київській Русі" •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 01 •серпня• 2017, 07:48•

29 липня  відбувся вже другий Всеукраїнський  фестиваль громад "Віче в Київській Русі", який проходив у «Парку Київська Русь» (с. Копачів, Київської області). Фестиваль спільно ініційований та організований Асоціацією малих міст України та «Парком Київська Русь» на честь 1029-ї річниці від Дня Хрещення Русі. Дійство масштабне і надзвичайно захоплююче, а головне – метою цього фестивалю є збереження культурного надбання та власної автентичності, об’єднання українців навколо своєї історії та сприяння активній співпраці міст України.

Делегація від Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади представила гарну, добре вибудовану програму, в єдиному стилі і на одному диханні, дотримуючись заданого регламенту і враховуючи концепцію Фестивалю.

Ми яскраво  презентували міську символіку, наші таланти, нашу спадщину і автентичні ремесла.

Візитівкою стали  виступи  солістки  Заслуженого академічного ансамблю  пісні та танцю Збройних Сил України Юлії Олійник, народного аматорський хорового колективу «Хлібодари» (керівник  Володимир Фулга ), дуету в складі Анни Насєдкіної та Ганни Павелкової.

Всі представлені пісні були оформлені  гарними хореографічними композиціями, які прикрасили, збагатили програму,  і додали їй завершеності. Автор і постановник  - керівник Зразкового  хореографічного колективу "Веснянка" Ірина Рубля, а втілили її задум на сцені вихованці  колективу.

Наші майстрині: Оксана Христиченко та Олена Коваленко провели оригінальні майстер – класи для всіх бажаючих.

Наші старання були гідно оцінені. Ми стали переможцями, Новоукраїнка одержала ГРАН – ПРІ!.

Щит з гербом нашої ОТГ наступний рік висітиме на воротах парку "Київська Русь" як символ перемоги у цьогорічному віче громад!