Краєвиди міста

На розгляді виконкому •PDF• •Друк•
••Четвер•, 27 •липня• 2017, 10:28•

26 липня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто 15 питань порядку денного.

Члени виконкому обговорили та погодили звіти про виконання міського бюджету, про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади та про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради за І півріччя 2017 року.

На засіданні було обговорено та затверджено заходи з підготовки та відзначення  2-ї річниці створення Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади та 247-ї річниці з Дня заснування міста Новоукраїнка, які передбачають проведення наступних масових заходів:  кубок міста по грі "Брейн-ринг" (серед учнів і дорослих); - поминальну службу за воїнами-земляками, які загинули, захищаючи Батьківщину; молебень за мир та процвітання Новоукраїнської ОТГ; фестиваль вуличного мистецтва; "Парад вишиванок"; відкриття арт-об’єкту "I love Novoukrainka"; урочисті вечори в м. Новоукраїнка, с. Улянівка та Мар’янопіль.

За пропозицією в.о.старости Коваленко О.І. започатковано відзначення Дня сільської родини в селах Воронівка, Улянівка, Єгорівка та Арепівка, який в цьому році буде святкуватися 12 серпня.

Як завжди особлива увага була приділена питанням житлово-комунального господарства, зокрема, було обговорено та затверджено заходи з підготовки комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

З метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей  та підлітків шкільного віку на території  Новоукраїнської міської ради, забезпечення здобуття дітьми шкільного віку повної загальної середньої освіти, затверджено списки дітей і підлітків шкільного віку від 6 до 18 років та дітей, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 5 років, відповідно до територій обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами Новоукраїнської міської ради.

Не залишилося поза увагою виконкому питання закритття ПВПЗ № 12 ОВ Сотницька Балка ЦОС № 2 дирекції Кіровоградської філії ПАТ "Укрпошта". Вивчити питання та надати пропозииції щодо організації надання поштових послуг доручено в.о. старости Коваленку О.І.

Також членами виконкому розглянуто питання квартирного обліку, знесення зелених насаджень, відзначення відзнаками міської ради, здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, за умови, що вартість предмета закупівлі не перевищує 50 тисяч гривень, надання дозволу на об’єднання двох адрес об’єктів нерухомого майна в м. Новоукраїнка.