Краєвиди міста

Перший спільний проект громади і влади у дії! •PDF• •Друк•
••Середа•, 19 •липня• 2017, 15:57•

19 липня 2017 року реалізовано перший міні проект ініціативною групою громадян "Клуб "Відвага" (керівник Скороход Сергій Петрович) "Сильна людина - сильна Україна" в рамках конкурсу міні-проектів "Влада і громада – разом!". Вартість проекту склала – 26,8 тис.грн. з них 20 тис.грн. кошти міського бюджету, 4,8 тис.грн. кошти підприємства- спонсора СТОВ "Степ-Агро" та 2 тис.грн. власні кошти ініціативної групи.

За конкурсні кошти було придбано великий спортивний мат та універсальну шведську стінку.

Як зазначив міський голова Олександр Корінний – приміщення спортивного клубу «Відвага» один із шести спортивних об’єктів покращенням стану якого протягом року займається міська рада: реконструйований футбольний майданчик із штучним покриттям, кілька тижнів залишилось до завершення будівництва ультрасучасного баскетбольного майданчика, замінено вікна та двері у спортивних залах загальноосвітніх шкіл №3 та №4, проведено ремонт у приміщенні спортивного залу у ЦПК «Ювілейний», будуть придбані спортінвентар для тенісу у міський комунальний будинок культури №1 та ін. У реалізації зазначених проектів брали участь активні жителі нашого міста, соціально-відповідальний бізнес громади. Ці реалізовані ініціативи дозволять мешканцям громади різних вікових категорій займатись улюбленими видами спорту, тримати у належній формі тіло, вести здоровий спосіб життя, мати місце для організації змістовного дозвілля.

Це лише перший проект, що уже розпочав працювати на благо громади, на черзі - шість інших, кожен із яких повністю відповідає інтересам мешканців Новоукраїнщини, адже створений за їх ініціативи. Чекаємо ще більшої активності громадян наступного року для того, щоб наша громада ставала зручнішою та затишнішою для життя.