Краєвиди міста

Тренінг «Написання проектної пропозиції» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 17 •липня• 2017, 15:38•

14 липня у рамках проекту DOBRE тренером ГО «Територія успіху» Інгою Дуднік проведено тренінг «Написання проектної пропозиції».

Активні громадяни Новоукраїнської ОТГ навчались проектної грамотності: визначення проблем громади, їх ідентифікація, ранжування та шляхів вирішення.

Обговоривши головні проблеми жителів Новоукраїнської громади,  учасники тренінгу спільно працювали над розробкою проекту, визначались із бенефіціарами (кінцевими вигодоотримувачами проекту), зацікавленими сторонами, цільовою аудиторією.

Цінними для учасників тренінгу стали поради із досвіду Інги Дуднік щодо формування бюджету проекту, основні наголоси щодо змісту заявки, стислості та чіткості у вираженні її складових,  головних аспектів мотивації.

Навчання проектній грамотності є важливим етапом розвитку громадянського суспільства, адже у рамках проектної діяльності активні громадяни мають можливість власними зусиллями вирішити нагальні проблеми громади, а також визначити для влади пріоритетні напрямки у спільній реалізації соціально важливих програм для громадськості.