Про звільнення першого заступника Новоукраїнського міського голови Аношкіна М.В. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 17 •липня• 2017, 14:19•

від 12 липня 2016 року                                             № 99

м. Новоукраїнка

Про звільнення першого заступника

Новоукраїнського міського голови

Аношкіна М.В.

На підставі пункту 1 статті 36  Кодексу Законів про працю України, частини 1 статті 20 Закону України „Про службу в органах  місцевого самоврядування“  та розглянувши заяву першого заступника  Новоукраїнського міського голови Аношкіна М.В., -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити  Аношкіна Миколу Вілійовича з посади першого заступника  Новоукраїнського міського голови  12 липня 2016  року за угодою сторін.

2.  Вивести Аношкіна М.В. зі складу виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

3. Створити комісію з передачі документів та майна у такому складі:

Голова комісії:

Вишневецька                -        секретар міської ради;

Людмила Дмитрівна

Члени комісії:

Драган                          -        спеціаліст І категорії - юрист виконавчого

Оксана Григорівна                     комітету міської ради;

Корочинська                -        спеціаліст І категорії відділу бюджетного

Лідія Вікторівна                        забезпечення та бухгалтерського обліку

виконавчого комітету міської ради;

Коробов                      -        спеціаліст І категорії, міський архітектор

Анатолій Олександрович       виконавчого комітету міської ради.

4.  Корочинській Л.В., спеціалісту І категорії виконавчого комітету міської ради, підготувати акт прийому-передачі.

5. Зобов’язати Аношкіна М.В. в присутності комісії передати, а  спеціалісту І категорії  Коробову А.О. прийняти документи та майно  шляхом підписання акта прийому-передачі 12 липня 2016 року.

6. Відділу бюджетного забезпечення та бухгалтерського обліку виконавчого комітету міської ради виплатити Аношкіну М.В. грошову компенсацію за 20 невикористаних календарних днів щорічної основної відпустки за період роботи з 12 листопада 2015 року по 12 липня 2016 року.

Новоукраїнський міський голова                                      О. Корінний