•Банер•
Закріплення територій за депутатами Новоукраїнської міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Четвер•, 13 •липня• 2017, 10:23•

Закріплення територій

за депутатами Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

№ округу

ПІБ

депутата

Закріплена територія

1

Наєвська

Наталія Миколаївна

Вулиці: Соборна: № 133, 135, 137, 138-172,  Набережна: № 77-127, № 100-128, Молодіжна, Раскової, Федора Левицького: № 49-121,                  № 58-136,  50-ї Дивізії: № 13-27, № 28-48.

Провулки: Іподромний, Лісорозсадницький, Злагоди

2

Фортинська

Валентина Володимирівна

Вулиці: Грушевського, Гусарська,  Івана Богуна: № 211 - до кінця, № 244 - до кінця, Квітнева, Київська: № 13 - до кінця, № 16 - до кінця, Кобилянської,                    Волошкова: № 118, № 122-163,                      Набережна: № 129-230, Паризька: № 201-313, Південна, Поповкіна, Тімірязєва, Яблунева, Княгині Ольги.

Провулок: Горний.

3

Сербул

Михайло Олександрович

 

Вулиці: Бабенка: № 1-31, № 2-52, Богдана Хмельницького: від вул. Миколи Вороного до кінця, Ломоносова, Кропивницького: № 1-65,              № 2-48, Аграрна: № 1-49, № 2-40, Шмідта.

Провулок: 40 років України

4

Білокоз

Тимофій Григорович

Вулиці: Миколи Вороного: № 75-222, Богдана Хмельницького: від початку до вул. Миколи Вороного, Матросова, Сєрова.

Провулки: Короткий, Павлова, Річний.

5

Рибак

Станіслав Михайлович

м. Новоукраїнка:

вулиці: Бабенка: № 33-101, № 54-102,  Комарова, Кропивницького: № 67-99, № 50-98,                     Аграрна: № 51-105, № 42-104.

с. Яблунівка:

вулиці: Виноградна, Горького, Коцюбинського.

 

6

Ратушний

Андрій Анатолійович

Вулиці: Балочна, Андріяша: № 44-74, № 47-69, Благодатна: № 52-110, № 57-125, Цертія, Героїв України: № 67-111, № 90-130, Шевченка: № 109, 110, 112, 114, Вільнокозацька: № 1-33,  № 2-26

7

Філіпенко

Костянтин Анатолійович

Вулиці: Благодатна: № 112 - до кінця, № 127 - до кінця, Героїв України: № 113 - до кінця, № 132 - до кінця, Шевченка: № 115 - до кінця, Вільнокозацька:  № 35 - до кінця, № 28 - до кінця.

Провулки: Андрія Коваля, Тичини, Ушинського.

8

Шилінський

Ігор Миколайович

Вулиці: Андріяша: № 2-42, № 1-45,                                 Івана Богуна: № 151-209, № 188-242, Київська: № 1-11, 2- 14, Набережна: № 61-75, № 74-98, Садова, Космічна, Героїв України: № 4, 6, 8, Черняховського, Федора Левицького: № 2- 56, № 1-47, 50-ї Дивізії: № 2-26/22, № 1-11.

Провулки: Фортечний, Ковальський,                    Лікарняний: № 26 - до кінця, № 21 - до кінця, Херсонський: № 16-61.

Тупік: Вишневий.

 

9

Соколовський

Олег Миколайович

 

Вулиці: Покровська: № 66 - до кінця, № 79 - до кінця, Благодатна: № 1-55, № 2-50, Соборна:  № 77-131, № 88-136/2, Одеська, Бузкова, Поповича, Зоряна, Героїв України: № 5-65, № 10-98,                   Шевченка: № 35/3-107, № 46-108.

Провулки: Лікарняний: № 1-23, № 2-22, Юнацтва, Пирогова, Пожежний, Рильського, Соколова, Херсонський: № 1-15, Учнівський.

10

Ревенко

Ігор Олександрович

Вулиці: В.Демченка, Покровська: № 2-42/12, № 1-31, Івана Богуна: № 2-88, № 1-41, Соборна: № 2-32, № 1-41, Зарічна.

Провулки: Волочаєвський, Комунальний,

Менделеєва: № 2-14, № 1-15, Сковороди, Харківський, Чорноташлицький.

11

Вишневецька

Людмила Дмитрівна

Вулиці: Покровська: № 44-64, № 33-77,  Гагаріна, О.Гіталова, Івана Богуна: № 90-186,  № 87-149, Соборна: № 34-86, № 43-75,                               Піщанобрідська:  № 2-18, № 1-17, Набережна: № 2-72, № 1-59, Шевченка: № 2-44/8, № 1-33.

Провулки: Болгарський, Декабристів, Василя Жуковського, Фадєєва, Ціолковського.                

12

Савченко

Анатолій Борисович

Вулиці: Каховська: № 1-75/40, 2-68,                 Піщанобрідська: № 19-53, Мокряка: № 1-57/24, 2-28,  Волошкова: № 1-69, № 2-74, П.Ангеліної, Незалежності, Паризька: № 65-141, № 90-164/30.

Провулки: Менделеєва: № 16-27, Поетичний.

13

Шилова

Ірина Леонідівна

Вулиці: Залізнична, Віталія Яреми, Іліци, Шумілова

14

Нацибуліна Наталія Миколаївна

Вулиці: Каховська: № 77-109, № 70-108, Конєва, Мокряка: № 59 - до кінця,  № 30 - до кінця, Волошкова:  № 71-121, № 76-116,               Паризька: № 143-199, № 166-228, Тімірязєва.

Провулок: Херсонський: № 62-77.

 

15

Минченко

Андрій Анатолійович

Вулиці: Вокзальна, Павлівська: № 54-153, Нижчевокзальна, Тищенка.

Провулки: Гоголя, Заводський, Мічуріна,

Центральний, Чехова, Флотський.

Тупік: Сковороди.

 

16

Негра

Сергій Станіславович

 

 

Вулиці: Варшавського, Чорновола: № 110 - до кінця, № 135 - до кінця, Елеваторна,                               Миколи Вороного:  № 1-73, № 2-78, Різдвяна,  Павлівська: № 48, 50, 52,                                     Ярослава Мудрого: № 47 - до кінця, Трояндова, Чайковського.

Провулки: Пилипа Орлика, Синовця.

Тупік: Весняний.

 

17

Бузян

Микола Миколайович

Вулиці: Ватутіна, Гастелло,  Гризодубової, З.Космодем’янської, Павлівська: № 155 - до кінця, Польова, Маяковського,                         Сагайдачного: № 1-63, № 2-88,  Тургенєва,  Володимирська, Цегельна.

Провулки: Січових Стрільців, О.Кошового, Цукровий.

 

18

Балан

Юрій Вікторович

Вулиці: П’ятихатська, Чорновола: № 1-10, Короленка, Л.Чайкіної, Некрасова, Пасіонарія, Перекопська, Тітова, 8 Березня.

Провулок: Макаренка.

 

19

Коваленко

Олег Вікторович

Вулиці: Федора Бондура, Лобановського: № 1 - до вул. Павлівської, Крилова: № 1 - до вул. Павлівської, Ярослава Мудрого: № 1-45, 2- 54/15, Мамадалієва, Нахімова.

Провулки: Світлий, І.Франка, Лобановського, Лесі  Українки.

20

Ватульова

Лариса Павлівна

Вулиці: Чорновола:  № 11-133, № 12-110, Лобановського: від вул. Павлівської до кінця, Крилова: від вул. Павлівської до кінця, Павлівська:  № 2-46, № 1-59, Єсеніна.

Провулки: Дружби, Сонячний, Крилова,

Середній, Службовий, Суворова

Тупіки: Затишний, Святковий.

21

Чабанов

Олександр Вікторович

Вулиці: Тобілевичів, Вербова,Водоп’янова, Тиха, Лермонтова, Лугова, Новосельська, Пушкіна, Східна,  Єдності, Чкалова, 1 Травня.

Провулки: Вільямса, Вознесенського, Надії, Папаніна.

22

Талько

Станіслав Валентинович

Вулиці: Курчатова, Промислова.

23

 

 

Зелінський

Сергій Олександрович

Вулиці: Індустріальна, Калинова, Каштанова, Ковпака, Лісова, Миру, Дитяча, Пугачова, Разіна, Толстого, Тернова.

Провулок: Козацький.

24

Гречан

Олег Вікторович

с. Звірівка:

вулиці: Достоєвського, Карпенка-Карого,

Котляревського, Микитенка, Сосюри, Сільськогосподарська, Сухомлинського.

Провулок: Кобзаря.

с. Новоолександрівка:

вулиці: Дачна, Кармелюка, Корольова, Кутузова, П.Мирного.

Провулок: Малиновського.

25

Притуленко

Тетяна Леонідівна

села: Мар’янопіль, Кам’яний Міст.

26

Косенко

Станіслав Леонідович

села: Арепівка, Воронівка, Єгорівка, Сотницька Балка, Схід, Улянівка.

 

Секретар міської ради                                                    Л. Вишневецька

e-max.it: your social media marketing partner
 
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•

Різне

•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•

Соціальна реклама

•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•