Зміни в складі депутатського корпусу Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Четвер•, 13 •липня• 2017, 10:20•

РІШЕННЯ

від 07 лютого 2017 року                                                                № 376

м. Новоукраїнка

Про зміни в складі депутатського

корпусу Новоукраїнської міської ради

Відповідно до статті 49 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні“, статей 4, 5 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад“, розглянувши повідомлення Новоукраїнської міської виборчої комісії (вх. № 153/02-42 від 06.02.2017 року), -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Повідомлення Новоукраїнської міської виборчої комісії про зміни в складі депутатського корпусу Новоукраїнської міської ради восьмого скликання взяти до відома.

2. Визнати з 07 лютого 2017 року повноваження депутата Новоукраїнської міської ради восьмого скликання Притуленко Тетяни Леонідівни, зареєстрованої кандидатом у депутати Новоукраїнської міської ради восьмого скликання від політичної партії ,,Опозиційний блок“,  замість вибувшого депутата Сухом'яса Валерія Вікторовича, повноваження якого є достроково припиненими у зв’язку з поданою заявою.

3. Внести зміни до рішення Новоукраїнської міської ради від 20 квітня    2016 року  № 7 ,,Про постійні комісії Новоукраїнської міської ради та їх персональний склад“, а саме:

ввести до складу постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг Притуленко Тетяну Леонідівну (додаток 2 до рішення міської ради від 20 квітня 2016 року № 7);

абзац 4 пункту 4 викласти в наступній редакції: ,,голова постійної комісії  з питань житлово-комунального господарства, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг – Філіпенко Костянтин Анатолійович  (політична партія ВО ,,Батьківщина“)“.

4. Дане рішення оприлюднити в газеті „Новоукраїнські новини“ та на офіційному сайті міської ради.

Міський голова                                         О. Корінний