Результати виборів депутатів Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Четвер•, 13 •липня• 2017, 10:14•

РІШЕННЯ

від 20 квітня 2016 року                                                            № 1

м. Новоукраїнка

Про результати виборів депутатів

Новоукраїнської міської ради

та Новоукраїнського міського голови

та визнання їх повноважень

Відповідно до частини 2 статті 8 Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад“, частини 1 статті 42, частини 2 статті 46, частини 1 статті 49  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, взявши до уваги постанови Новоукраїнської міської виборчої комісії  від           30 березня 2016 року № 13 та від 06 квітня 2016 року № 15, заслухавши інформацію голови Новоукраїнської міської виборчої комісії в Кіровоградській області Мірської Т.О. про результати виборів депутатів Новоукраїнської міської ради та Новоукраїнського міського голови на місцевих виборах 27 березня 2016 року та визнання їх повноважень, -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Завершити повноваження:

Новоукраїнської міської ради сьомого скликання, Мар’янопільської сільської ради сьомого скликання, Сотницько-Балківської сільської ради сьомого скликання, Новоукраїнського міського голови Корінного Олександра Олександровича, Мар’янопільського сільського голови Рачкован Валентини Вікторівни, Сотницько-Балківського сільського голови Коваленка Олега Івановича, секретаря Новоукраїнської міської ради Вишневецької Людмили Дмитрівни, секретаря Мар’янопільської сільської ради Непомнющої Інни Йосипівни, секретаря Сотницько-Балківської сільської ради Прокопової Людмили Сергіївни.

2. Інформацію голови Новоукраїнської міської виборчої комісії  в Кіровоградській області „Про результати виборів депутатів Новоукраїнської міської ради та Новоукраїнського міського голови  27 березня 2016 року та визнання їх повноважень“ взяти до відома.

3. Визнати повноваження депутатів Новоукраїнської міської ради восьмого скликання, а саме:

1. Балана Юрія Вікторовича

23. Фортинської Валентини Володимирівни

24. Чабанова Олександра Вікторовича

25. Шилінського Ігоря Миколайовича

26. Шилової Ірини Леонідівни.

4. Визнати повноваження Новоукраїнського міського голови Корінного Олександра Олександровича.

Новоукраїнський міський голова                             О. Корінний