Конкурс "Влада і громада - разом" •PDF• •Друк•
••Середа•, 17 •травня• 2017, 14:56•

15 травня 2017 року було проведено засідання Конкурсного комітету конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади "Влада і громада – разом!" це був завершальний етап у відборі міні-проектів.

Представники ініціативних груп представили презентації своїх міні-проектів на розгляд Конкурсного комітету. Із 10 проектів було презентовано 7 міні-проектів:

-         Міні-проект "Сильна людина - сильна Україна" ініціативна група громадян "Клуб" Відвага", керівник проекту Скороход Сергій Петрович;

-         Міні-проект "Центр активності маленької громади" ініціативна група "Долучаймося", керівник проекту Бойко Ольга Григорівна;

-         Міні-проект "Парк дозвілля "Краще життя"  ініціативна група загальноосвітньої школи№4, керівник проекту Литовка Тетяна Павлівна;

-         Міні-проект "Реконструкція універсального спортивного майданчика" ініціативна група Мар'янопільського НВК, керівник проекту Семенова Світлана Василівна;

-         Міні-проект "Майбутнє виховуємо сьогодні" громадська організація "Альянс", керівник проекту Ратушний Андрій Анатолійович;

-         Міні-проект "Розвиток науково-дослідницького потенціалу молоді Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади" ініціативна група "Фокус", керівник проекту Мазур Ніна Олексіївна;

-         Міні-проект "Я люблю Новоукраїнку", ініціативна група "В єднанні - сила!", керівник проекту Білокоз Людмила Віталіївна.

Інші два проекти будуть реалізовані у рамках міської програми соціально-економічного та культурного розвитку.  Ще один проект буде доопрацьовано ініціативною групою для його реалізації у майбутньому.

Конкурсний комітет одноголосно прийняв рішення щодо реалізації семи міні-проектів. Переможцям поставлено завдання розпочинати реалізацію міні-проектів. Міський голова Олександр Корінний подякував конкурсантам за презентації міні-проектів, за цікаві ідеї та ініціативи. І хоча вартість усіх проектів становить більшу суму, ніж попередньо передбачено для цього конкурсу, Олександр Олександрович запевнив, що усі розглянуті проекти будуть реалізовані, адже мета конкурсу міні-проектів перш за все спрямована на активізацію громади, виявленню та реалізацію громадських ініціатив та  не лише на спільну роботу по спорудженню певних культурних чи інфраструктурних об’єктів, а й на співвідповідальність за їх збереження. Навчаючись створювати конкурсні міні—проекти громадяни матимуть можливість у подальшому брати участь у створенні та реалізації громадського бюджету, виходити на різноманітні грантові програми для покращення нашого спільного дому.