V Центрально – Український музейно–туристичний фестиваль •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 15 •травня• 2017, 12:37•

13 травня, з метою розвитку національного туристичного продукту, налагодження ділових стосунків між підприємствами і організаціями, висвітлення та популяризації досягнень у розвитку туризму центрального регіону, на території Дендропарку у м. Кропивницькому відбувся V Центрально – Український музейно–туристичний фестиваль. На Кіровоградщині цей фестиваль проводиться вп’яте.

Новоукраїнщина взяла активну участь у фестивалі, презентуючи музейно-туристичний потенціал міста та району, зокрема Фурманівську сільську зелену садибу «Бджілка». Виставковий намет прикрашали роботи  майстрів декоративно-ужиткового мистецтва: вишивка Цимбалюка І.К (с.Новоєгорівка), Чайковської В.І. (м. Новоукраїнка), Семенової С.О. (м. Новоукраїнка) та запашний коровай виготовлений технологом СТОВ «Степ-Агро» (директор Арсірій Володимир Вікторович) Фулгою Галиною Іванівною. Свої роботи та майстер–класи з декоративно-ужиткогвого мистецтва представляли майстрині Семенова С.О. та Барбулат Л.В. Учасники фестивалю були нагороджені дипломами.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто сприяв у підготовці та організації виїзду на фестиваль, за допомогу у презентації міста та району.